Φθινοπωρινή Συνάντηση Αθήνας 2014 - 6 Σεπτέμβρη Θησείο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
DSCI0290.jpg

Πέρασα πάρα πολύ καλά αν και δεν μπόρεσα να πάω στην Ακρόπολη και στο μουσείο Ακρόπολης, την επόμενη φορά! Επίσης γνώρισα και τους Θεσσαλονικιώτες, Κάμπια, Daredevil και Τάσο Κριτσιωλή.

DSCI0299.jpg

DSCI0294.jpg
 
Mια συναντηση με πολυ κοσμο,που περασαμε καλα..Γνωρισα επιτελους τον billy,και ειχαμε μια πολυ καλη συζητηση ενω τα ειπαμε και με τον Ace και φυσικα με τα κοριτσια (Ναταλι και Μαριανα).Δυστυχως μου ξεφυγε τελειως ο Rygar και ο uskoke!!

Mερικες φωτοζ:

IMGP3491.jpg

Aπο αριστερα προς τα δεξια (οσους ξερω βεβαια)

Σταυρος,Βικτορ,Wally,mike

IMGP3495.jpg

H Mαριανα ως φωτογραφος....

IMGP3497.jpg

Εγω με τα κοριτσια (Μαριανα &Ναταλι)
 
Παιδιά ήταν πολύ καλά....αν δεν μας ταλαιπωρούσε και ο καιρός βέβαια....
 
Σιτ! Ρε Γρηγόρη πότε ήρθες;;; Ούτε καν σε πρόσεξα!

Amigovios είπε:
Παιδιά ήταν πολύ καλά....αν δεν μας ταλαιπωρούσε και ο καιρός βέβαια....
Εμ με το μηχανάκι που οδηγάς, λίγο αεράκι να σε πάρει, σου χαλάει τη μάσκαρα :p
 
Rygar είπε:
Σιτ! Ρε Γρηγόρη πότε ήρθες;;; Ούτε καν σε πρόσεξα!
Aσε ρε Νικο!Μου ειπε ο Σταυρος αφου ειχες φυγει οτι εισουν και εσυ!! :banghead: Ειχα πιασει και την κουβεντα με τον billy και χαθηκαμε τελειως!!
 
Και ο Σταύρος όταν με είδε, αρχικά νόμισε ότι ημουν ο shock. Ξεφτίλα. Δεν το περίμενα να με περάσει για τον "λευκό στα 40 που δε θ'αποκτήσει ποτέ του IIci" :D

Αλλωστε έχουμε και μια διαφορά χρώματος κώμης. Τεράστια διαφορά δηλαδή, του shock είναι χιονοδρομικό κέντρο, εμένα είναι ακόμα σαν ξανθό χαρμάνι Λουμίδη.
 
Όμορφος, έξυπνος και προπαντός μετριόφρων!

Καλά ήταν, μήπως να το επαναλαμβάνουμε λίγο πιο συχνά;
 
Αυτος με την πιπα που ενα καπελο του λειπει για να μοιαζη με τον σερλοκ χολμς ποιος ειναι;;; :D
 
Να πω οτι ζηλεύω; Θα ακουστεί κλισέ...

Μπράβο ρε παίδες! Ένας κι ένας! :thumbup:

Βλέπω και γνώριμες φάτσες από προηγούμενες συγκεντρώσεις...

Και μια απορία: Τα κορίτσια μας είναι μινιατούρες ή ο Σταύρος και ο Γρηγόρης γιγαντόσωμοι;;; :fafoutis:
 
Δεν είχαμε όμως ένα πλήρες χρονικό της συνάντησης .... οι δυο οι θεσσαλονικιές ακούτε... :D
 
(Επιτέλους λίγος χρόνος!... :) )

Λοιπόοοον....

Χάρηκα που ξαναείδα όλα τα παιδιά! Τον Αντώνη, τον Πάνο, τον Ρηγανάκο, τον Σταυρί (η ευχάριστη έκπληξη που δεν περίμενα! :flower: ), τον Amigovio και φυσικά τον αγαπητό μας Τάσο (που δεν κατορθώσαμε να βρεθούμε σε μια σταλιά Σαλονίκη και βρεθήκαμε στην Αθήνα! :D ).

Ακόμα περισσότερο, χάρηκα που γνώρισα από κοντά τον αγαπητό billy, τον περίφημο Mr. KAT Resurrector (που μ' έδωσε ελπίδες για τον Amstradάκο μου! :flower: ), τον Ushkoke, τη μορφή τον Ajax, τον Βίκτωρα, τη Lexa, τον Dennis & τον Prince (με τους οποίους μίλησα και πιο πολύ!) και last, but not least: τους περίφημους Mike & Ace - από τις μεγαλύτερες μορφές του φόρουμ!!!

Δεν πρόλαβα να μιλήσω με ένα-δυο άτομα. Ούτε καν να συστηθώ! :( Συγγνώμη παιδιά, αλλά σε κάθε Αθηναϊκή συνάντηση, πάντα δεν προλαβαίνω να τα πω με όλους!....

Το διαλύσαμε αργούτσικα! Είχα την χαρά να με συνοδεύουν 5 κύριοι από το Θησείο μέχρι τη στάση μου στο Μεταξουργείο σχεδόν! :)

Λυπήθηκα που δεν είχα Dino (α, ρε Ντινάκο, μας έφαγε η Λευκάδα! :D ) και Alkis21!... Oh well next time! :)
 
metalcandyman είπε:
Αυτος με την πιπα που ενα καπελο του λειπει για να μοιαζη με τον σερλοκ χολμς ποιος ειναι;;; :D
Αστον αυτόν. Ο γυαλάκιας δίπλα του είναι πιο έξυπνος. Ξέρω τί σου λέω.
 
Next time μπλουζακια με τα Nick σας, δεν γινεται δουλεια ετσι :cool:
 
Είναι στην πίσω μεριά τα nicknames! :p

Να έρθετε στην συνάντηση της Θεσσαλονίκης να μας γνωρίσετε από κοντά, κύριέ μου! :p
 
Να ρωτήσω κι εγώ αν σε κάποια φώτο είναι ο Rygar?
 
johnny19818 είπε:
Να ρωτήσω κι εγώ αν σε κάποια φώτο είναι ο Rygar?
Διπλα στον σερλοκ χολμς με την πιπα ειναι ενας κοντοκουρεμενος ξανθος περιεργος τυπος με γυαλια που φερνει καπως σε μεσηλικα τεν τεν χωρις τσουλουφι αυτος ειναι ο Rygar:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο παιδιά ! Πάντα τέτοια !
 
metalcandyman είπε:
Διπλα στον σερλοκ χολμς με την πιπα ειναι ενας κοντοκουρεμενος ξανθος περιεργος τυπος με γαλια που φερνει καπως σε τεν τεν χωρις τσουλουφι αυτος ειναι ο Rygar:p
Ευχαριστώ Bill!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα