SΑΤURN GAMES σε PS3 και ομως....

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.919
Αντιδράσεις
3.979
Και ομως συμβαινει το απιστευτο εβαλα SATURN cd στο PS3 και το game ξεκινησε το παιχνιδι ειναι το Daytona USA και το απιστευτο ειναι οτι τα γραφικα ειναι πεντακαθαρα ουτε ιχνος απο χοντροκομμενα pixel:eek: .

O.M.G το απογευμα το νεο θα το διαβασετε απο ολα τα μεγαλα gaming sites αλλα την αποκλειστικοτητα την διαβασατε εδω.

Υ.Σ σε λιγο θα ποσταρω screenshots για τους απιστους θωμαδες :D .Το επομενο βημα ειναι να δοκιμασω κατι cartridge N64 ποτε δεν ξερεις :D .

SPOILER:Τι δεν με πιστευετε :animangry: αντε και του χρονου :thumbup:
 
....τι μερα εχουμε σημερα αραγε ?....
 
AARDVARK είπε:
Και ομως συμβαινει το απιστευτο εβαλα SATURN cd στο PS3 και το game ξεκινησε το παιχνιδι ειναι το Daytona USA και το απιστευτο ειναι οτι τα γραφικα ειναι πεντακαθαρα ουτε ιχνος απο χοντροκομμενα pixel:eek: .O.M.G το απογευμα το νεο θα το διαβασετε απο ολα τα μεγαλα gaming sites αλλα την αποκλειστικοτητα την διαβασατε εδω.

Υ.Σ σε λιγο θα ποσταρω screenshots για τους απιστους θωμαδες :D .Το επομενο βημα ειναι να δοκιμασω κατι cartridge N64 ποτε δεν ξερεις :D .

SPOILER:Τι δεν με πιστευετε :animangry: αντε και του χρονου :thumbup:

Που είναι τα screenshots οεο? :) :animrolleyes: :biglaugh: :D
 
ρε μπας και η κονσόλα είναι universal?
 
Eδω ειναι το screenshot απιστοι Θωμαδες :D .

daytona2bht9.gif


:eviltongue: :eviltongue: :eviltongue:
 
Kαι εδω το πρωτο RESIDENT EVIL οπως μπορειτε να δειτε και μονοι σας ειναι εμφανεστατο το upscaling που εκανε το PS3 :D .

residentevilzeroay6.jpg


residentevil2qs9.jpg
 
AARDVARK μου φαινεται πως αρχισες νωρις την οινοποσια!

Εχουμε ακομα μερες για την Κυριακη του Πασχα! :D :D:D:D:D
 
AARDVARK είπε:
Kαι εδω το πρωτο RESIDENT EVIL οπως μπορειτε να δειτε και μονοι σας ειναι εμφανεστατο το upscaling που εκανε το PS3 :D .
Ουαου!Βλεπω και το καινουριο content που κατεβασες μεσω του playstation store με την extra πιστα που τα ζομπι φτιαχνουν κοκορετσι για το Πασχα!:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Εμ βέβαια. Με τα %^$%παιχνίδα που κυκλοφορούν για PS3, είδε και απόειδε και το έριξε στο Saturn. :tease:
 
TallMan είπε:
Ουαου!Βλεπω και το καινουριο content που κατεβασες μεσω του playstation store με την extra πιστα που τα ζομπι φτιαχνουν κοκορετσι για το Πασχα!:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
Tallman η φαντασια σου οργιαζει αυτα που λες για playstation store δεν προκεται να γινουν ουτε το 2010 :D .

Captain Kal είπε:
Εμ βέβαια. Με τα %^$%παιχνίδα που κυκλοφορούν για PS3, είδε και απόειδε και το έριξε στο Saturn. :tease:
Το motorstorm μου προς απαντηση σου :D .
 
To motorstorm ειναι το μονο racing game που εχει μονο μια πιστα :D

Αντικειμενικα το PS3 ειναι η κονσολα με το χειροτερο lineup ever!
 
Ναι, αλλα έχει το Little Big Planet ....

Αυτό λογικά θα πουλήσει κονσόλες απο μόνο του ;)
 
Κατσε να βγει...
 
Wally είπε:
To motorstorm ειναι το μονο racing game που εχει μονο μια πιστα :D Αντικειμενικα το PS3 ειναι η κονσολα με το χειροτερο lineup ever!
Ρε Wally ποιος το λεει οτι εχει μια πιστα μονο ολο στην παραπληροφορηση εισαι :D ακου μια πιστα μονο.:biglaugh: σιγα μην ειναι και demo.
 
8 "πιστες" στο ιδιο "τεραιν"

επαγγελματιας παρα-πληροφοριοδοτης :D
 
Eξαρταται τι εννοεις ιδιο τεραιν ,οτι ολες οι πιστες εχουν σχεση με λασπη βραχια και βουνα ειναι γεγονος (και η φορμουλα με την ασφαλτο) δεν θυμαμαι ποσες ακριβως πιστες εχω ξεκλειδωσει αλλα τουλαχιστον 5-6 διαφορετικες πιστες ως τωρα θα τις εχει, οτι θα θελαμε και αλλη ποικιλια περα απο το να ξεκλειδωνεις αμαξια γεγονος, οτι θα στα προσφερει μεσω download γεγονος ,γραφικα physics τελεια γεγονος. :D
 
περα απο την ελλειψη ποικιλιας ειναι εντυπωσιακοτατο!!!

αλλα εγω μιλησα συνολικα για το launch

Ποιο ηταν ΑΑ?To Genki?

Eνα καλο παιχνιδακι εχει το PS3,VirtualFighter και δεν το αγορασε κανεις! Eυτυχως θα βγει και σε "εμας" :p

Ριξε κανα review!
 
Δεν ειπα για το launch τιποτα αν και μου φαινεται οτι ολα τα launch κονσολων ποτε δεν ηταν ικανοποιητικα.

Χρονο για πολυ παιχνιδι δεν εχω ασε που δεν εχω βρει και τιποτα αλλο που να μου αρεσει :D .Το εχω ριξει στις ταινιες αν θελεις review να σου κανω για το Hellboy Blu-Ray ουαου :thumbup: .
 
Έχει το PS3 DVI ή VGA port για σύνδεση με pc monitor? Και θα ήθελα να μάθω πως φαίνονται τα παιχνίδια και οι Blue Ray ταινίες σε κανονική τηλεόραση. To έχει κοιτάξει κανείς?
 
Πίσω
Μπλουζα