Άντονυ

Θα σας μαλώσω!! Το νημάτιο είναι του Άντονυ! Για μαζευτείτε όλες οι υπόλοιπες προξενήτρες! Μις πεπερ, που είσαι και το αφήνεις να εγκωμιάζουν άλλους μνηστήρες εδώ;;;

@ Χουανίτα: Τώρα βέβαια το έκανες το βιντεάκι αλλά ένα τραγούδι που μου ήρθε στο μυαλό είναι το εξης ( ίσως επειδη το ακούω συνεχεια στο ραδιοφωνο)

And when the rain begins to fall

you'll ride my rainbow in the sky

And I will catch you if you fall

you'll never have to ask me why.

And when the rain begins to fall

I'll be the sunshine in your life

Jermaine Jackson & Pia Zadora

Όντως σαν τον ήλιο έλαμπε το πουλάκι μου... :wub:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αγαπητή Μετς,έχω να παρατηρήσω πως για να υποστηρίζεις με τόσο σθένος τον καλό μου ότι μάλλον υπέκυψες στον Άλμπερτ ύστερα απο πιέσεις(απο τις γνωστές άγνωστες Αλμπερτικές! :cool: )

Δευτερόν σε ευχαριστώ για τις υποδείξεις,δεν θα αφήσω να ξανασυμβεί...Κέρβερος η misspepper απο δω και μπρος...αφού το έφερε η μοίρα να είμαι η μόνη Αντονικιά... :cry: ...είναι βαρύ το καθήκον!

...Χμμ :super:
 
Δεν είσαι μόνη....είμαι κι εγω εδώ!!!Αντονυ ο καλύτερος ο ομορφότερος ονειρεμένος συναρπαστικός ιδανικός πρίγκηπας που υπήρξε ποτέ!!!!!
 
bibibo 28 είπε:
Δεν είσαι μόνη....είμαι κι εγω εδώ!!!Αντονυ ο καλύτερος ο ομορφότερος ονειρεμένος συναρπαστικός ιδανικός πρίγκηπας που υπήρξε ποτέ!!!!!
Μονο σ'εμενα ο Αντονυ φαινοταν ξενερωτος? :p

Ξερω οτι θα τις φαω απο τους φανατικους αντονυκους (ευτυχως η D2E λειπει τον τελευταιο καιρο), αλλα ο Αντονυ μου φαινοταν παντα πολυ βαρετος :cool:
 
Καλό μου Δομνικάκι

Πότε είπαμε πως ανεβαίνεις Θεσσαλονίκη;;;Μα για να σε ...καλοδεχτώ το λέω χαρα μου... :diablotin:

ΥΓ Αχ επιτέλους κάποιος που με καταλαβαίνει...Bibibo μου,σου είπα πόσο σε συμπάθησα πουλάκι μου!;Ναιαιαιαιαι!!!!Δεν είμαι πια μόνη μου στο αγώνα!!!! :award:

:cry: :cry: :cry: ....συγγνώμμη αλλά ήταν ξαφνική η χαρά...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ε οχι και ξενερωτος ο Αντονυ βρε Ντομ... τι ειναι αυτα που λες!

(Πεπερ θα ειμαι και εγω οταν θα καλοδεχθεις την Ντομ πανω..) :D

Μια χαρα παλικαρι ηταν, που την υπερασπιστηκε πολλες φορές και ανοιχτα μαλιστα, σε Ελιζα, θεια, κτλ..

Πειτε μου.. ποιος ετρεξε να την προλαβει στον δρομο για το Μεξικο (ετρεξε κανεις Τερρυ ποτε ή Αλμπερτ ετσι φανερα?) τουλαχιστον στον Τερρυ, εκεινη ετρεχε :p

ποιος εψαχνε να την βρει οταν εξαφανιστηκε (την βραδια που γνωρισε τον Αλμπερτ), μηπως δεν εφαγε και χαστουκι? (μιλω για αυτές που τους αρεσουν τα .."σκληρα" αγορια ;) ή θυμαστε μονο τις σκηνες με τον Τερρυ?

και μηπως αυτος δεν ειχε γραψει στον θειο ζητωντας του να την υιοθετησει (ενταξει δεν ηταν ο μονος), αλλά στην ιστορια της καντυ, κανεναν αλλο δεν ειδα να την υπερασπιζεται τοσο δυναμικα, και σε πολυ δυσκολα μαλιστα χρονια για εκεινη.

(μην ξεχνιομαστε.. ειμαι αλμπερτικα, και πρωην τερρυκια)
 
Ξενέρα;;; 8) Ο Άντονυ;;; Γιατί;;;; :eek: Επειδή καλλιεργούσε τριαντάφυλλα;;;

Μιά χαρά παιδί ήταν... :flower: Και σοβαρός και μετρημένος όπου χρειαζόταν, και δυναμικός και ευαίσθητος και ρομαντικός και... και... και... όλες τις χάρες είχε. Και αν τον είχε αφήσει η Μιζούκι να ζήσει ούτε Τέρρυ ούτε κανείς δε θα τους χώριζε.

Η Λορένα με κάλυψε απόλυτα! ;)
 
Να κατεβάσω το βαρύ πυροβολικό;;; Συμφωνώ με τις προλαλήσασες!! Της οικογένειας είναι το παιδί και το υποστηρίζουμε φυσικά! Ποιος στη χάρη της Μις!! Ολόκληρο στρατόπεδο έχει, χαχα!!

Αγαπητή Ντομ... δεν τα πετάνε έτσι αυτά... Ανεμοθύελλα σήκωσες!! Και δεν είναι και της εποχής!! :D
 
:cry: ....Τόση χαρά αλήθεια δεν την αντεχω η Αντονικιά...Με καλύψατε κορίτσια μου...Σνιφ...(την γλύτωσες κυρια Ντομ...δεν μπορώ να δέρνω και να συγκινούμαι ταυτόχρονα... :cry: !

ΥΓ Μπορείς να ξεθαρρευτείς και να μου 'ρθεις,ξεθύμωσα τώρα... :flower:
 
Αγαπητή μου φίλη ο Αντονυ εκτος από την καρδιά της μικρής μας κάντυ ειχε καταφέρει να κατακτήσει τα όνειρα και τις καρδιές πολλών κοριτσιών της δεκαετίας μας ....Αρα επειδή όντως κάτοχος προτερημάτων ο νεαρός αξίζει υπερθετικότατα σχόλια!!!!

Γλυκιά μου pepper από θεσσαλονίκη διαβάζω?Αλλος ένας καλός λόγος συμπάθειας!!!
 
Λορένα είπε:
Μια χαρα παλικαρι ηταν, που την υπερασπιστηκε πολλες φορές και ανοιχτα μαλιστα, σε Ελιζα, θεια, κτλ..
Πειτε μου.. ποιος ετρεξε να την προλαβει στον δρομο για το Μεξικο (ετρεξε κανεις Τερρυ ποτε ή Αλμπερτ ετσι φανερα?) τουλαχιστον στον Τερρυ, εκεινη ετρεχε :p

ποιος εψαχνε να την βρει οταν εξαφανιστηκε (την βραδια που γνωρισε τον Αλμπερτ), μηπως δεν εφαγε και χαστουκι? (μιλω για αυτές που τους αρεσουν τα .."σκληρα" αγορια ;) ή θυμαστε μονο τις σκηνες με τον Τερρυ?

και μηπως αυτος δεν ειχε γραψει στον θειο ζητωντας του να την υιοθετησει (ενταξει δεν ηταν ο μονος), αλλά στην ιστορια της καντυ, κανεναν αλλο δεν ειδα να την υπερασπιζεται τοσο δυναμικα, και σε πολυ δυσκολα μαλιστα χρονια για εκεινη.
Χμ, ετσι οπως το θετεις...εχεις ενα δικιο (και ειναι και βουνο).

Χθες ειχα επισκεφτει την πιο φανατικη αντονυκια που γνωριζω (την γνωστη και μη εξαιρετεα D2E) και οταν τολμησα να της πω οτι θεωρω τον Αντονυ ξενερωτο, μονο που δεν με πεταξε απο το μπαλκονι :p Βρωμοτερρυκια με ανεβαζε, βρωμοτερρυκια με κατεβαζε :cool:

Ειστε λιγες οι αντονυκιες, αλλα ειστε πολυ φανατικες...δεν τα βαζω μαζι σας με τιποτα :xm: Παραδινομαι :flower:
 
Eίμαστε φανατικές γιατί είναι μια τελειότητά ο πριγκηπάς μας αγάπητή μου...να πω το γνωστό αχ και βαχ;!:dribble:

Α! και τους θερμούς μου χαιρετισμούς στην D2E! #) ...Ήταν αρκετά εγκρατής η κοπέλα,γιατί και γω σε πολυκατοικία μένω...και δεν ξερω τι θα έκανα αντίστοιχα...:mad:

ΥΓ Σε αγαπάω βρε πουλάκι μου αλλά μην τα πετάς έτσι και συ... :flower:
 
Μόνο 52 κιλά?Δεν έτρωγε πολύ λόγω πολέμου μάλλον.Μπράβο akaliakoukou για την ανάλυση
 
Η αλήθεια ειναι πως ολοι εχουν διαστάσεις ανορεξικών ροκ σταρ! Ας προσθέσω και εγώ το ονομα μου στα κοριτσακια που τραυματίστηκαν από τον θάνατο του Αντονυ! ειχα και την αφισα με το άλογο και την παγιδα μέχρι που έφυγα στα 18 για την σχολή και η μαμά εξαφάνισε τα πάντα! Θέε μου τι κλάμα ειχα ριξει με τον Άντονυ!
 
Πίσω
Μπλουζα