Έλα Candy πες δυο λόγια...

Turrican

RetroManiaC
Joined
28 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.268
Αντιδράσεις
107
Μια από τις πιο αγαπημένες μου και τρυφερές σκηνές είναι ο λόγος που έβγαλε η Candy μπροστά σε όλες τις οικογένειες της αριστοκρατίας που είχαν μαζευτεί στο κυνήγι της αλεπούς. Το γεγονός αυτό ήταν υψίστης σημασίας για τους Ardlay αφού με αυτήν τη συμβολική κίνηση αναγνώριζαν επίσημα και παρουσίαζαν το καινούριο μέλος της οικογενείας τους.

Η θεία Elroy παρουσίασε με την δέουσα επισημότητα την candy:

"Κυρίες και κύριοι, αυτή είναι η Candy White που υιοθέτησε ο μεγάλος μας θείος William και την έκανε μέλος της οικογένειας! Λέγεται Candy White Ardlay.. Έλα Candy πες δυο λόγια!"




Και αφού εξήγησε σε όλους ποια είναι , έδωσε σε αυτήν τον λόγο:

candy1ci5.jpg

Η Candy Έτοιμη να μιλήσει υπό το άγρυπνο και ανήσυχο βλέμμα της θείας Elroy ....

 

 

 






" Ναι!..Κυρίες και κύριοι τι κάνετε; Είμαι η Candy White! Μη νομίζετε όμως πως... μμ..ήθελα εγώ πάντα να γίνω μια καλή σύζυγος...αλλά δεν μπόρεσα να τα καταφ...αα!..δεν ξέρ.....αα!...αα!...δηλαδή...δηλαδή θέλω να πω εγώ ότι θα 'θελα να γίνω μια πολύ καλή κοπέλα..αλλά δεν ξέρω τίποτα...μετά....γιαυτό σας παρακαλώ αν θέλετε δώστε μου μια συμβουλή.. εσείς...ναι...Χα! Χα!...μμ!!"

 

 




candy2ak2.jpg
Η αγόρευση αρχίζει!! Δεν είναι πολύ γλυκιά;

candy3uj3.jpg


Η πονηρή αλεπού συναισθάνεται ότι το βαγόνι εκτροχιάζεται....

 

 




elroy2cr5.jpg


Κατάρρευση !!!!

 

 

 

 

 


elroy3qh2.jpg


 


Η Candy όμως ξανακάνει το θαύμα της !!!


 

 

 






Όσες φορές και να ξαναδώ αυτήν την σκηνή με πιάνει νευρικό γέλιο και νοιώθω να θέλω να ανοίξει η γη να με καταπιεί!!! :rofl:




 







Προβολή συνημμένου 56103 Προβολή συνημμένου 56104 Προβολή συνημμένου 56105 Προβολή συνημμένου 56106
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φοβερη σκηνη. Λατρευω την σκωτσεζικη στολη της Καντυ. Την εχω και αφισα στο δωματιο μου. Ειναι υπεροχη και γλυκια.

Το τρακ ειναι λογικο: μιλαει μπροστα σε ολη την οικογενεια...Μαλλον σκεφτεται τον Αντονυ :hurrah: οταν της ξεφευγει και λεει οτι παντα ηθελε να γινει καλη συζυγος :clap:

Turri, μηπως γι'αυτο ειναι απο τις αγαπημενες σου σκηνες??? Ξερουμε ποσο αντονυκος εισαι :gdance:
 
Εμμμ! Σίγουρα βοηθάει και αυτό, αλλά σίγουρα και η μοναδική ερμηνεία της Ματίνας Καρρά επισφραγίζει το αποτέλεσμα!!!!
 
Μα ειναι να μη το ερωτευτεις αυτο το κοριτσακι;;

(ακομα κι αν δεν υπαρχει!)
 
Έλα ντε!!! Πάντως όλοι οι άντρες της σειράς είχαν πάθει πλάκα!!! :wub:
 
Μεγάλο θέμα ανοίξατε! :flower:
 
Ακόμα και ο Neιl έπαθε πλάκα... :hurrah:
 
Η Κάντυ είναι υπέροχη με τη στολή των Άρντλεϋ... #)

Φαντάζομαι Turri, το video δεν προχωράει παρακάτω, ε;;;;
 
Τι θες να μάθεις πριγκίπισσα;8)
 
Το ωωωωωωχ! (παρατεταμμένο) της θείας Ελρόυ είναι όλα τα λεφτά!!! :p

Πάντως, η Candy όσο περισσότερες "γκάφες" κάνει, τόσο πιο αγαπητή γίνεται... :flower:
 
Δεν είναι η αποφράδα εκείνη μέρα;;;

Εγώ, εκεί θα το άφηνα... Δε θα έπαιζε παρακάτω... :cry:
 
nessie είπε:
Πάντως, η Candy όσο περισσότερες "γκάφες" κάνει, τόσο πιο αγαπητή γίνεται... :flower:
Γεγονος :clap: Ειναι τοσο μικρη και τριανταφυλλενια...σιγουρα βγαζει κατι το προστατευτικο σε ολα τα αγορια της σειρας...ακομα και στο Νeil!
 
Μου αρέσουν τα σχόλια κάτω από τις φωτο!....


(σε συνδιασμό πάντα με τη φάτσα της θείας!)



"Η αγόρευση αρχίζει!! Δεν είναι πολύ γλυκιά;"

 


"Η πονηρή αλεπού συναισθάνεται ότι το βαγόνι εκτροχιάζεται...."

 


"Κατάρρευση !!!!"





Να σαι καλά Turrican, με έκανες και γέλασα!!!!! :D
 
Χα! Χα! Χα!

Μα δεν είναι φοβερή η σκηνή;; :rofl: :rofl: :rofl:
 
Πίσω
Μπλουζα