Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

Δεν ειναι για ολες τις γυναικες το ξανθο. Οπως το βλεπω εγω, δεν θα ταιριαζε ουτε στη Φιληνη, ουτε στη Ματσουκα, ουτε στη Ντενιση, ουτε στο Μπελουτσι. Μια πολυ ωραια μελαχρινη ειναι κριμα να αλλαζει χρωμα μαλλιων γιατι συνηθως δειχνει παρακατιανο πανω της. Το ιδιο ισχυει και για τη Νανα. Υπηρξε εκθαμβωτικα ωραια, αλλα τωρα αυτοκαταστραφηκε.
Όπως δεν πάει και το μελαχρινό στην μενεγακη η στην Καρύδη κτλ.
 
Και μια αλλη πολυ ομορφη μελαχρινη που εδω και λιγα χρονια εγινε ξανθια ειναι η Μαριαννα Τουμασατου.
Της πηγαινε πολυ το σκουρο μαλλι. Τονιζε τα χαρακτηριστικα του ωραιου προσωπου της που τωρα πλεον δειχνει αχρωμο. Κριμα!
 
Και μια αλλη πολυ ομορφη μελαχρινη που εδω και λιγα χρονια εγινε ξανθια ειναι η Μαριαννα Τουμασατου.
Της πηγαινε πολυ το σκουρο μαλλι. Τονιζε τα χαρακτηριστικα του ωραιου προσωπου της που τωρα πλεον δειχνει αχρωμο. Κριμα!
images (6).jpeg,
Δεν έχεις αδικο
 
Υπερβάλλει λίγο, εμείς που μεγαλώσαμε με αυτές τις ταινίες τι παθαμε; υπεροχες ηταν, μακαρι να μεγαλωναν τα νεα παιδια με τοσα αθωα πραγματα. Όταν ακούς τον τίτλο της εν λόγω ταινίας στη συνείδηση έρχεται η βουγιούκλω μαθήτρια ερωτευμένη με τον καθηγητή της
 
Τελευταία επεξεργασία:
Όταν σκεφτόμαστε την ταινία ή βίλα των οργίων τι έρχεται στο νου μας , μια ταινία ακατάλληλη με πορνο περιεχομενο η γέλιο πολύ και το μιλήστε μου στον πληθυντικό είμαι κόρη ναυάρχου και ο ζαβαλος;
GKwC8ZvXIAA5W8O.jpeg
 
Όταν σκεφτόμαστε την ταινία ή βίλα των οργίων τι έρχεται στο νου μας , μια ταινία ακατάλληλη με πορνο περιεχομενο η γέλιο πολύ και το μιλήστε μου στον πληθυντικό είμαι κόρη ναυάρχου και ο ζαβαλος;
Προβολή συνημμένου 274840
αισχος ,ντροπη τα πηρα ,τι πραγματα ειναι αυτα που λεει;
 
ο καθενας να αναλαβει τις ευθυνες του και κυριως τι δηλωσεις κανει,ειδικα αν ειναι γνωστος και με κοινο
Aν πάει έτσι το πράγμα πρέπει να καταργηθεί η ταινια "ο Θόδωρος και το δίκανο", υποκινει σε ενδοοικογενειακη βία, το" τρίτη και 13" γιατί θα μας πιάσει γρουσουζιά, μια τρελή τρελή σαραντάρα γιατί διαφθείρει τις 40 άρες και ούτω καθεξής από κει και περα
 
Aν πάει έτσι το πράγμα πρέπει να καταργηθεί η ταινια "ο Θόδωρος και το δίκανο", υποκινει σε ενδοοικογενειακη βία, το" τρίτη και 13" γιατί θα μας πιάσει γρουσουζιά, μια τρελή τρελή σαραντάρα γιατί διαφθείρει τις 40 άρες και ούτω καθεξής από κει και περα
και ο ηλιας του 16 γιατι υποκινει την κλοπη και την αντιποιηση αρχης
 
Πίσω
Μπλουζα