Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

karapiperim

RetroNuts
Αντιδράσεις
2.904
Δεν ξέρω αν κάποιος το έχει βάλει, βρήκα ένα βιντεο κλιπ της Ελένης Φουρέιρα που παίζει την ηλικιωμένη της εκδοχή η ηθοποιός Καίτη Ιμπροχώρη. Πάαααρααα πολύ όμορφη και σικάτη η Ιμπροχώρη, απ ότι βλέπω είναι από το 2014 αλλά επειδή δεν ακούω τέτοια μουσική δεν είχε πέσει στην αντίληψη μου.

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
5.390
https://e-maistros.gr/main/θλίψη-στην-αμφιλοχία-νεκρός-33χρονος/
Παιδιά ο νεαρός είναι ο γιος του θρυλικου Σουγκλακου δυστυχώς πολύ νεος παει. Πολύ άσχημο γεγονός.

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
5.390

Π.Λ.

Retro Member
Αντιδράσεις
833
Touching base, που λένε οι αγγλόφωνοι. Το lockdown μου έκανε καλό. Αυτοσυγκέντρωση, διάβασμα και ηρεμία. Παγωνιά βέβαια στη Βρετανία. Ακόμα και τώρα η θερμοκρασία είναι 8-12 κελσίου και φοράμε χειμωνιάτικα ρούχα. 28 Μαρτίου το σέλφι μου με το πουλέβερ μέσα στο σπίτι και το καλοριφέρ φουλ. Σκέφτομαι τη μιζέρια που υπάρχει στο κόσμο.......
IMG_0009 (12).JPG

vanessa

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
239
Touching base, που λένε οι αγγλόφωνοι. Το lockdown μου έκανε καλό. Αυτοσυγκέντρωση, διάβασμα και ηρεμία. Παγωνιά βέβαια στη Βρετανία. Ακόμα και τώρα η θερμοκρασία είναι 8-12 κελσίου και φοράμε χειμωνιάτικα ρούχα. 28 Μαρτίου το σέλφι μου με το πουλέβερ μέσα στο σπίτι και το καλοριφέρ φουλ. Σκέφτομαι τη μιζέρια που υπάρχει στο κόσμο.......
Προβολή συνημμένου 228532
Είστε υπέροχη φυσική ομορφιά!

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
5.390
Η τουρτα ειναι απλη, λιτη και καταδεκτικη για να πηγαινει σετ με αυτο που ηταν παντα η Ζωζω.
Εγώ μπαμπι ξέρω πως οι περισσότεροι από μας στην ηλικία της θα είμαστε σαπιλια ενώ ή Ζωζω σβήνει κεράκια με αέρινο ασπρο , σέξι φορεμα. Φαινόμενο

bambinella 100

Extra Galactic RetroEntity!
Αντιδράσεις
18.528
Εγώ μπαμπι ξέρω πως οι περισσότεροι από μας στην ηλικία της θα είμαστε σαπιλια ενώ ή Ζωζω σβήνει κεράκια με αέρινο ασπρο , σέξι φορεμα. Φαινόμενο
Δε διαφωνω καθολου. Και μονο αυτη ξερει ποσων ετων ειναι γιατι πλεον δε ζει κανενας συνομηλικος της.

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
5.390
Συνέντευξη της Μπετυ Λιβανου! Είναι περσυνη αλλά ενδιαφέρουσα, τελικά ο Φίνος την έβγαλε Λιβανου δεν ήταν αυτό το πατρικό της όνομα

Always Somewhere

RetroJunkie
Αντιδράσεις
4.765
Συνέντευξη της Μπετυ Λιβανου! Είναι περσυνη αλλά ενδιαφέρουσα, τελικά ο Φίνος την έβγαλε Λιβανου δεν ήταν αυτό το πατρικό της όνομα

Δεν πρόλαβα να δω το βίντεο με την συνέντευξη. Γιατί τελικά ο Φίνος την ονόμασε Λιβανου ;

Μπλουζα