Έφυγε η Δέσποινα Στυλιανοπούλου

Always Somewhere

Retro PaTRi@RcH
Joined
9 Νοέ 2019
Μηνύματα
4.030
Αντιδράσεις
9.605
64a5284a12bb1.jpg


Το θάνατο της ηθοποιού Δέσποινας Στυλιανοπούλου ανακοίνωσε η οικογένειά της το μεσημέρι της Παρασκευής 7 Ιουνίου. Η σπουδαία ηθοποιός άφησε την τελευταία της πνοή σε ηλικία 91 ετών.

 
Τελευταία επεξεργασία:
6 ιουνιου θελετε να πειτε


την εχω γνωρισει προσωπικα,ενας φιλος μου ηξερε μια φιλη της και ειχαμε βγει οι 4 μας
μαρεσε πολυ και σαν ανθρωπος περα απο ηθοποιος,μου ειχε κανει και αποκαλυψεις
θα την θυμαμαι παντα γλυκα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Το θάνατο της ηθοποιού Δέσποινας Στυλιανοπούλου ανακοίνωσε η οικογένειά της το μεσημέρι της Παρασκευής 16 Ιουνίου.
6 ιουνιου θελετε να πειτε
Παρασκευη 7 Ιουνιου εχουμε σημερα. Τι μπερδεμα με τις ημερομηνιες ειναι αυτο;
Την συμπαθουσα παρα πολυ την Δεσποινα. Μου θυμιζε παντα μια πολυ καλη μου φιλη και συμμαθητρια, την Πεπη.
Θυμαμαι που σε μια προσφατη συνεντευξη της η Δεσποινα ελεγε πως εχει κλειστοφοβια και δεν μπορει να σκεφτει τον εαυτο της κατω απο το χωμα...
Της ευχομαι να ειναι ελαφρυ.
 
6 ιουνιου θελετε να πειτε

την εχω γνωρισει προσωπικα,ενας φιλος μου ηξερε μια φιλη της και ειχαμε βγει οι 4 μας
μαρεσε πολυ και σαν ανθρωπος περα απο ηθοποιος,μου ειχε κανει και αποκαλυψεις
θα την θυμαμαι παντα γλυκα
Παρασκευη 7 Ιουνιου εχουμε σημερα. Τι μπερδεμα με τις ημερομηνιες ειναι αυτο;
Την συμπαθουσα παρα πολυ την Δεσποινα. Μου θυμιζε παντα μια πολυ καλη μου φιλη και συμμαθητρια, την Πεπη.
Θυμαμαι που σε μια προσφατη συνεντευξη της η Δεσποινα ελεγε πως εχει κλειστοφοβια και δεν μπορει να σκεφτει τον εαυτο της κατω απο το χωμα...
Της ευχομαι να ειναι ελαφρυ.

Copy/paste έκανα τις πρώτες γραμμές απο την ιστοσελίδα και ήταν λάθος εκεί η ημερομηνία. Το διόρθωσα.
 
Δυστυχώς έχουν φύγει οι πιο πολλοί ηθοποιοί απ' τον παλιό ελληνικό κινηματογράφο. Ειδικά από το καστ της ταινίας "ο τρελός τα χει 400" στο οποίο συμμετείχε η Στυλιανοπούλου,δεν ξέρω αν είναι κανένας εν ζωή σήμερα και είναι πολύ στενάχωρο αυτό
 
 
Πίσω
Μπλουζα