Έχω ένα μυστικό

johnalepou

Human RetroDatabase
Joined
28 Αύγ 2006
Μηνύματα
3.362
Αντιδράσεις
530
getphoto.php


getphoto.php


getphoto.php


getphoto.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μα αυτή δεν είναι εκείνη η... "απείρου ταλέντου" Παπουτσάκη; :p
 
A εγω δεν θα συμφωνησω μαζι σου...μου αρεσε ως Αλίκη η Παπουτσάκη...και δεν ειναι κακη ηθοποιος γενικα..
 
Η Αλίκη είναι μοναδική και η κ.Παπουτσάκη ατυχής επιλογή για το ρόλο.Κατά τη γνώμη μου δεν είχαν κανένα κοινό σημείο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ούτε εμένα μου άρεσε η Παπουτσάκη σαν Αλίκη, αλλά στις συγκεκριμένες φωτογραφίες, η ομοιότητα είναι εκπληκτική! 8)
 
johnalepou, λαβε θεση τωρα. Σε καλουμε να μας ξεκαθαρισεις τι ακριβως ζητας απο μας σ' αυτο το θεμα!

Ασχετως αυτου τωρα, προσωπικα ανηκω στους οπαδους της σειρας Εχω ενα Μυστικο. Ξερω οτι επικρατουν δυο διαμετρικα αντιθετες αποψεις για τη σειρα, με πλεοναζουσες αυτες που ειναι εναντιον. Νομιζω πως η Παπουτσακη ηταν πολυ καλη, χαριτωμενη, τσαχπινα, πολυ ομορφη, και εμοιαζε αρκετα στην Αλικη οσον αφορα το προσωπο. Γενικα εβγαλε το ρολο αξια εις περας και δεν μπορω να φανταστω αλλη που θα ηταν καλυτερη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κι εγω συμφωνω μαζι σου σε ολα... Το θεμα αυτο δεν ειχε κανεναν ιδιαιτερο σκοπο,απλα να παραθεσω τις φωτο αυτες οπου η Παπουτσακη πραγματι (με αρκετη βοηθεια βεβαια) μοιαζει εξαιρετικα στην Αλικη. Κι εγω νομιζω οτι ηταν πολυ καλη επιλογη,ενδεχομενως η καλυτερη... Η σειρα μου αρεσε,ιδιαιτερα οι πολλοι guest stars που ειναι και η αδυναμια μου βεβαιως βεβαιως!!

Α παρεπιπτοντως δεν απαντησες στην ερωτηση για την Bardot στο Ζωή λάσκαρη edition και ανησυχησα!Δεν εχεις μελετησει ολες τις ταινιες της,θα σε βαλω τιμωρια!!!

Χαχα αναθεωρω μολις ειδα οτι απαντησες και λεπτομερεστατα μαλιστα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ελειπα για Σαββατοκυριακο, Γιαννη. Αδικα ανησυχησες!
 
Δεν κατορθωσα να δω τη σειρα αλλα η μεταμφιεση της Παπουτσακη σε Βουγιουκλακη ειναι πολυ καλη!
 
Τη σειρά την έβλεπα και μου ψιλοάρεσε αλλά ως εκεί. Η Παπουτσάκη δεν μάρεσε ποτέ σαν ηθοποιός αλλά τη σειρά ήθελα να την δω

Καλά αν δεν έβλεπα τη τρίτη φώτο δεν θα καταλάβαινα οτι ειναι η Παπουτσάκη χιχι στις 2 πρώτες τρομερή η ομοιότητα
 
Πίσω
Μπλουζα