Αγορές σειρών Anime στην Ελλάδα???

Vakilos

RetroN00b
Joined
26 Mαϊ 2008
Μηνύματα
1
Αντιδράσεις
0
γεια σε ολους τους φιλους του retro anime!!

ηθελα να ρωτησω αν καποιος απο εσας εχει αγορασει απο καταστημα στην ελλαδα οποιαδηποτε σειρα anime σε μορφη dvd ή video πότε και που?

thanks !!! [edited]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θες πληροφοριες για καταστηματα? Αν σε ενδιαφερει η αθηνα το Solaris και το Jemma στον Πειραια ειναι αυτα που προτιμω προσωπικα. Φυσικα υπαρχουν και αλλα.
 
Απο περιέργεια, μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχουν και τέτοια καταστήματα στην Θεσσαλονίκη; Βασικά δεν με ενδιαφέρουν τα anime, αλλά μόνο τα καρτούν (animation). Για την ακρίβεια μήπως γνωρίζει κανείς έαν υπάρχουν παλιά videoclubs που πουλάνε βιντεοκασέτες με animated series;
 
mightymaxhellas είπε:
Απο περιέργεια, μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχουν και τέτοια καταστήματα στην Θεσσαλονίκη; Βασικά δεν με ενδιαφέρουν τα anime, αλλά μόνο τα καρτούν (animation). Για την ακρίβεια μήπως γνωρίζει κανείς έαν υπάρχουν παλιά videoclubs που πουλάνε βιντεοκασέτες με animated series;
Ναι. Υπαρχει ενα μαγαζακι στην Τσιμισκή πριν την Δ. Γούναρη (με κατευθυνση προς κεντρο) στο αριστερο πεζοδρομιο. Ειναι γωνιακο ημιυπογειο. Εχει οτι θες απο παιδικα!!!
 
Kambia είπε:
Ναι. Υπαρχει ενα μαγαζακι στην Τσιμισκή πριν την Δ. Γούναρη (με κατευθυνση προς κεντρο) στο αριστερο πεζοδρομιο. Ειναι γωνιακο ημιυπογειο. Εχει οτι θες απο παιδικα!!!
Ευχαριστώ για την πληροφορία. Μόλις ευκαιρίσω θα κατέβω Θεσσαλονίκη για να ψάξω.

Παρεπιμπτόντως, φίλε Kambia, η υπογραφή σου σχετικά με τους πιθανούς συνδυασμούς του κύβου του Ρούμπικ, μου θύσισε μια εκπομπή που έβαζε στο MTV - όταν αυτό ήταν ακόμα ελέυθερο εδώ στην Θεσσαλονίκη - η οποία έδειχνε music videos και πέταγε κάτι μικρές φούσκες και έγραφε διάφορα trivia για το video clip. Νομίζω ότι λέγοταν Pop-Up Videos! Άσχετο, αλλά μου ήρθε συνειρμηκά απο την υπογραφή σου, επειδή ένα τέτοιο trivia ήταν και οι πιθανοί συνδυασμοί του Rubik. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kambia είπε:
Ναι. Υπαρχει ενα μαγαζακι στην Τσιμισκή πριν την Δ. Γούναρη (με κατευθυνση προς κεντρο) στο αριστερο πεζοδρομιο. Ειναι γωνιακο ημιυπογειο. Εχει οτι θες απο παιδικα!!!
ενοισ το chineshop σοστα?

νιπος ξερι κανις κανενα αλλο μαγαζι που να πουλαει διαφορες φιγουρες, μπρελοκ και διαφορα τετια μπιχλιμπιδια απο anime?
 
Πίσω
Μπλουζα