Αναζήτηση τίτλου ξένης ταινίας: Tepepa (1969)

tzami

RetroN00b
Joined
22 Αύγ 2011
Μηνύματα
15
Αντιδράσεις
0
Πριν μια πενταετια περιπου ειχε προβληθει στην ΕΤ3 ενα καλο western το οποιο διαδραματιζεται μαλλον στο Μεξικο.Η αρχη του ειναι χαρακτηριστικη:ενας αντρας βρισκεται μπροστα στο εκτελεστικο αποσπασμα και ακριβως πριν τον σκοτωσουν περναει γρηγορα μια αμαξα απο μπροστα του και χωρις καν να σταματησει η αμαξα,ανεβαινει και εξαφανιζονται.μονο αυτο θυμαμαι γιατι δεν ειχα δει ολη την ταινια.επισης την ταινια την ειχε σχολιασει πριν ξεκινησει ο κριτικος κινηματογραφου που ειχε εχει η ΕΤ3 με πολυ καλες κριτικες.sorry αλλα δε θυμαμαι κατι αλλο.το ξερω οτι ειναι δυσκολο να ξερει καποιος κατι,αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια.HELP?
 
Την ειχε προλογισει ο κριτικος της ερτ Γιαννης Μπακογιαννοπουλος.Μπορω να βρω καπου ποιες ταινιες ειχε προλογισει τα τελευταια χρονια στην ΕΤ3 ο συγκεκριμενος κριτικος?
 
Μήπως είναι το Tepepa (1969) ;
 
Ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση και το ενδιαφερον. [edited].απτο τρειλερ μοιαζει παντως αλλα δεν ειμαι σιγουρος διοτι εχουν περασει αρκετα χρονια.Θα ενημερωσω συντομα παντως.Ευχαριστω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
RIO εισαι πολυ καταρτισμενο ατομο σχετικα με γουεστερν!αυτο εχω να πω!το Tepepa ειναι τελικα!ευχαριστω πολυ!
 
tzami είπε:
RIO εισαι πολυ καταρτισμενο ατομο σχετικα με γουεστερν!αυτο εχω να πω!το Tepepa ειναι τελικα!ευχαριστω πολυ!
Να σαι καλά tzami! :) χαίρομαι που το βρήκες....
 
Πίσω
Μπλουζα