Αναζήτηση τίτλου σειράς παραμυθιών στην ΥΕΝΕΔ / ΕΡΤ2

EFIMIX

RetroN00b
Joined
3 Οκτ 2011
Μηνύματα
1
Αντιδράσεις
0
Καλησπέρα σε όλη την παρέα!Ψαχνω κι εγώ εδώ και καιρό μια σειρά που έδειχνε στην ΕΡΤ2 η ΥΕΝΕΔ, δεν θυμάμαι ακριβώς,έπαιζαν ξένοι ηθοποιοί, ήταν μεταγλωτισμένο, είχε ατμόσφαιρα από βόρειες χώρες (δεν θυμάμαι προέλευση), η ενδυμασία τους ήταν βαριά και ήταν ή ιστορίες ή παραδοσιακό παραμύθια ή μύθοι.Δεν θυμάμαι δυστυχώς και πολλά,αλλά ελπίζω να κατατόπισα καποιους.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

ΥΓ.Πρέπει να προβαλλοταν πρωινές ώρες και εποχή 1980-1990.
 
Λοιπόν φίλε μου.....ψάχνω πόσο καιρό αυτή την σειρά......η περιγραφή σου είναι φανταστική....καλυτερη δεν γίνεται....σε παρακαλώ αν βρεισ κάτι στείλε μου κ εμένα. :)

xrisa είπε:
Λοιπόν φίλε μου.....ψάχνω πόσο καιρό αυτή την σειρά......η περιγραφή σου είναι φανταστική....καλυτερη δεν γίνεται....σε παρακαλώ αν βρεισ κάτι στείλε μου κ εμένα. :)
αααα...και απ'ότι θυμάμαι πρέπει να το έπαιζε και ο αντέννα σάββατο πρωι κατά της 10 με 11 το πρωί..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[h=1]Την ίδια σειρά ψάχνω...μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με το όνομα της σειράς? Ευχαριστώ θερμά!!![/h]
 
Ψαχνω κι εγώ εδώ και καιρό me την ίδια περιγραφή μια σειρά που έδειχνε στην ΕΡΤ2 η ΥΕΝΕΔ, δεν θυμάμαι ακριβώς,έπαιζαν ξένοι ηθοποιοί, ήταν μεταγλωτισμένο, είχε ατμόσφαιρα από βόρειες χώρες (δεν θυμάμαι προέλευση), η ενδυμασία τους ήταν βαριά και ήταν ή ιστορίες ή παραδοσιακό παραμύθια ή μύθοι.Δεν θυμάμαι δυστυχώς και πολλά,αλλά ελπίζω να κατατόπισα καποιους.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


ΥΓ.Πρέπει να προβαλλοταν πρωινές ώρες και εποχή 1980-1990. Μπορεί κάποιος αν ξέρει να μου δώσει τον τίτλο της σειράς? Ευχαριστώ θερμά................



 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα