Αναζήτηση τίτλου ταινίας

PAPATREXA

RetroN00b
Joined
3 Αύγ 2012
Μηνύματα
2
Αντιδράσεις
0
Ειμαι νε αστο φορουμ εδω και μερες ψαχνω μια τιανι και θα φαω τα σιδερα εαν δεν την βρω την οποια ειδα πριν καναδυο μηνες τυχαια στο youtoube και δεν μπορω να την ξανα βρω δυστιχως δεν θυμαμα πρωταγωνιστες και τιτλο εχω ψαξει ολες τις ταινιες και τους πρωταγωνιστες της εποχης του 80 αλλα τπτ γιαυτο απευθυνομαι και σε εσας που σας σας βλεπω διαβασμενους ...Λοιπον το στορυ ειναι μια συναντηση πανω σε μια ταρατσα δυο νεων που προσπαθουν να αυτοκτονησουν ο ενας απο ερωτικη απογοητευση και ο αλλος ανομιζω λογω οικονομικωκν το παιζουν μετα κορωνα γραμμα μετα καταληγουν στο [σιτι οτυ ενος και εκει ξεκιναει ο ερωτας μεταξυ τους δυστιχως δεν θυμαμαι περισσοτερα ελπιζω να την εχει δει καποιος και να με βοηθησει ευχαριστω εκ των προτερων!!
 
Σευχαριστω πολυ μπορει και να ειναι αυτη εγω θυμομουν οτι ηταν με τον Βουρο αλλα οπως λες θυμαμε οτι αυτη ηταν αραβωνιασμενη την ψαχνω να δω εστω το τρειλερ δεν υπαρχει δυστιχως!
 
PAPATREXA είπε:
Σευχαριστω πολυ μπορει και να ειναι αυτη εγω θυμομουν οτι ηταν με τον Βουρο αλλα οπως λες θυμαμε οτι αυτη ηταν αραβωνιασμενη την ψαχνω να δω εστω το τρειλερ δεν υπαρχει δυστιχως!
ναι ειναι σιγουρα αυτη ηταν αραβωνιασμενη με εναν τυπο και των αφησε για να τα φτιαξει με τον γαρδελη
 
Πίσω
Μπλουζα