Αναζήτηση τίτλου ταινίας

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας θανος
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης

θανος

RetroJunkie™
Joined
18 Αύγ 2009
Μηνύματα
2.242
Αντιδράσεις
655
σημερα μου ηρθε στο μυαλο μια ταινια που την πετυχα μονο μια φορα αν θυμαμαι καλα πρεπει να τανε στο new channel?η σε καποιο αντιστοιχο καναλι λοιπον νομιζω επαιζε ο κρις σφετας!!ομως οσο κι αν εχω ψαξει στην φιλμογραφια του την συγκεκριμενη δεν την εχω βρει δεν ηταν καρατε ηταν περισοτερο δραματικη λοιπον στην ιδια ταινια επαιζε και μια παρεα απο αντρες παλαιμαχους ηθοποιους οι περισοτεροι γνωστοι στις βιντεοπαραγωγες του 80 και ειχαν υιοθετισει τον μικρο που ηταν ορφανος μετα κατι θυμαμαι εγινε και ενας αστυνομικος τους ειχε πει οτι καποιοι γονεις ψαχνανε το χαμενο τους παιδι που ταιριαζε απολυτα στην περιγραφη του μικρου και συνιδητοποιησαν οτι θα επρεπε να φυγει απο κοντα τους μετα ενας απο αυτους επαθε εμφραγμα η εγκεφαλικο αν θυμαμαι καλα και τον πηγανε στο νοσοκομειο εκει ο μικρος τους ειπε οτι αν ειναι να γινει καλα εγω παω να μεινω και στους αλλους τελοςπαντων απο τι θυμαμαι στο τελος εγινε καλα και οταν πηγαν στον αστυνομο να του πουν οτι ο μικρος που εψαχνε ηταν αυτος τους ειπε οτι το παιδι το ειχαν βρει οι γονεις σε ενα ορφανοτροφειο και ηταν ολοι χαρουμενοι που τελικα ο μικρος θα εμενε μαζι τους οι πληροφοριες ειναι μπερδεμενες οπως τις θυμαμαι αλλα την ταινια την εχω δει σιγουρα και για καποιο λογο μου ειχε κολλησει οτι επαιζε ο σφετας αν και δεν την εχω βρει την ταινια ποτε μηπως καποιος την θυμαται επισης??
 
Πίσω
Μπλουζα