Αναζήτηση ταινίας: Innerspace (1987)

georgeikos

RetroAdept
Joined
24 Mαϊ 2008
Μηνύματα
829
Αντιδράσεις
99
καλησπερα παιδες!! ψαχνω και εγω μια ταινια αλλα τα μονα που ξερω ειναι οτι ηταν κωμωδια-πρεπει να ηταν δεκαετιας 80 η πολυ αρχες 90 και ο πρωταγωνιστης μαζι με ενα "υποβρυχιο" η καπως σαν βαθυσκαφος συρρικωνοταν και περναγε μεσα στο σωμα τυχαιου τυπου και οταν εκεινος το ανακαλυπτε αρχισαν να συμβαινουν ευτραπελα..ι δε τυπος τωρα αγαπαει τρελα μια μανταμ και οταν την φιλαει με το σαλιο περναει και πρωταγωνιστης στον οργανισμο της γυναικας και αν δεν κανω λαθος βλεπει οτι ειναι εγκυος η κατι τετοιο..μπορει να βοηθησει κανεις..εχω την εντυπωση οτι ειναι λιγο πολυ γνωστη αλλα δεν μου ρχεται με τιποτα!!!!!!!!! :xm: :xm:
 
ναι!!!!!!!!!!!!!!! αυτη ειναι!!! χιλια ευχαριστω φιλε!!!
 
Στην Ελλάδα κυκλοφόρησε ως "Φανταστική Καταδίωξη". Είναι remake του Fantastic Voyage (δεκαετίας '60).
 
ευχαριστω πολυ!!! να στε καλα
 
neueregel η ταινια δεν ειναι remake καμιας ταινια απλα εχει αναφορες sto fantastic voyage κ το διακωμωδει. οπως επισης αναφορες εχει σε παραπολλες αλλες ταινιες!!
 
wheeled warrior είπε:
neueregel η ταινια δεν ειναι remake καμιας ταινια απλα εχει αναφορες sto fantastic voyage κ το διακωμωδει. οπως επισης αναφορες εχει σε παραπολλες αλλες ταινιες!!
Ακριβώς! Παρόλο που είναι ευχάριστη ταινία δεν έχει καμία σχέση με το αριστουργηματικό "Fantastic Voyage"!
 
Πίσω
Μπλουζα