Αναζήτηση ταινιών Στάθη Ψάλτη

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας vhs greece
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης

vhs greece

RetroN00b
Joined
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
4
Αντιδράσεις
0
Καλησπερα σας ειμαι ο vhs greece μερικοι μπορει να με γνωριζετε απο το youtube vhsgreece ακουστε ψαχνω δυο κασετες του ψαλτη πεστα βρωμοστομε της hi tech και την ταινια ψηλος ληγνος και ψευταρος μηπως γνωριζει κανενας που θα τις βρω αμα γνωριζει κανεις πειτε γιατι τις ψαχνω
 
Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες! :)

Λογικά σε παλιά βίντεοκλαμπ και -αν είσαι Αθήνα- στο γνωστό και μη εξαιρετέο Μοναστηράκι ίσως! ;)
 
ελα που δεν ειμαι απο αθηνα ομως απο καστορια δυτικη μακεδονια μπορεις να μου τις βρεις φιλε ειμαι αρρωστος με αυτα τα πραγματα
 
Ελα Μαριανα ετοιμασου - παρε το πρωινο ΚΤΕΛ και καμποσα ευρω και κατεβα αυριο Αθηνα :D
 
Οπότε το μόνο σενάριο που παίζει είναι είτε μέσω ιντερνετ, είτε να είναι κάποιο μέλος από την περιοχή σου και να σου υποδείξει κάποιο βίντεοκλαμπ! :)

Για να μην ξεφύγει το θέμα, επέτρεψέ μου να πω ότι έχουμε μια "σφιχτή" πολιτική ως φόρουμ, όσον αφορά το θέμα της ζήτησης (δηλ. "αγγελίας" αγοράς) μέσα στο φόρουμ:

Από τους κανονισμούς, παρ. 1:

1. ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ με τον πιο κατηγορηματικό τρόπο η δημόσια διαφήμιση / πρόταση για ανταλλαγή ή αντιγραφή οπτικοακουστικού υλικού που ενδέχεται να είναι copyrighted ή να εμπίπτει γενικότερα σε νομοθεσία περί πνευματικών δικαιωμάτων. Έτσι για παράδειγμα, μπορεί κάποιος να αναφέρει πληροφοριακά π.χ. ότι διαθέτει σε DVD μια συγκεκριμένη σειρά, αλλά μέχρι εκεί. Δεν μπορεί δημόσια ούτε να την διαλαλεί σαν 'πραμάτια', ούτε σαν 'εμπόρευμα', ούτε σαν 'ανταλλάξιμο' υλικό. Κάτι τέτοιο είναι ποινικά κολάσιμο και μόνο σε μπελάδες θα μπορούσε να τον βάλει. Εξυπακούεται βέβαια ότι το τι κάνετε στα PM είναι δική σας δουλειά (όπως επίσης και αποκλειστική σας ευθύνη!). Όσα μηνύματα εντοπίζονται να παραβαίνουν τον συγκεκριμένο κανονισμό θα διαγράφονται ή θα τροποποιούνται αναλόγως, χωρίς περαιτέρω προειδοποίηση. Μέλη που αρνούνται να συμμορφωθούν θα εγκαλούνται πρώτα και, αν παρ' όλα αυτά υποπέσουν εκ νέου στην ίδια παράβαση, θα διαγράφονται.
Το διευκρινίζω τόσο για σένα, όσο και για όλους όσους θελήσουν ν' απαντήσουν! ;)

Btw, δεν περνάς κι από εδώ μια βόλτα να σε καλοσωρίσουμε?

@Herco: Αμέ! Αν κερνάς μπουγάτσα μισή-μισή, έφτασα! :flower:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
vhs greece είπε:
Καλησπερα σας ειμαι ο vhs greece μερικοι μπορει να με γνωριζετε απο το youtube vhsgreece ακουστε ψαχνω δυο κασετες του ψαλτη πεστα βρωμοστομε της hi tech και την ταινια ψηλος ληγνος και ψευταρος μηπως γνωριζει κανενας που θα τις βρω αμα γνωριζει κανεις πειτε γιατι τις ψαχνω
ειμαι μελος στο καναλη σου κανεις καλη δουλεια !
 
vhs greece είπε:
Καλησπερα σας ειμαι ο vhs greece μερικοι μπορει να με γνωριζετε απο το youtube vhsgreece ακουστε ψαχνω δυο κασετες του ψαλτη πεστα βρωμοστομε της hi tech και την ταινια ψηλος ληγνος και ψευταρος μηπως γνωριζει κανενας που θα τις βρω αμα γνωριζει κανεις πειτε γιατι τις ψαχνω
Θα συμφωνήσω με την D@redevil , όλο και σε καποια γωνιά της χώρας θα ειπάρχουν ακόμα VHS που δεν θα έχουν ...ανακυκλωθεί!

Στο μοναστιράκι επίσεις μπορείς να βρείς τα DVD(με σαφώς καλήτερη ποιότητα εικόνας + ήχου) με τις εν λόγω ταινίες σε εξευτελιστικές τιμές.

Ελπίζω να βοίθησα.
 
Πίσω
Μπλουζα