Από μέσα άνεση και από έξω εμφάνιση

domniki

RetroJunkie™
Joined
16 Mαϊ 2007
Μηνύματα
3.510
Αντιδράσεις
2.248
Το απαραίτητο αξεσουαρ για καθε Candy-Candy συλλογη βρισκεται στην κατοχη του Turrican. Αυτος ο ανθρωπος εχει σαρωσει το ebay και δεν εχει αφησει δημοπρασια για δημοπρασια...ασε κατι και για μας ρε Turri :rofl:

Απολαυστε το

string1ahu3.jpg


string2apw2.jpg


string3apv7.jpg


Περιμενω σχολια :diablotin:

Προβολή συνημμένου 56075 Προβολή συνημμένου 56076
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χμμμ!!!

Πολύ καλή αγορά!!! :thumbup:

Μ΄ ένα σμπάρο δύο τρυγόνια..

Μιά αγορά για να χαίρονται και η κα αλλά και ο κος Turri :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Εκπληκτική λεπτομέρεια ο Κλυν...
 
Ε αυτό πάλι....

δεν περίμενα να το δω!!!...
 
Ναι! Λοιπόν.... αυτό είναι ένα πολύ αγαπημένο μου αντικείμενο!

Πολλές συγγραφείς fan-fictions θα σκοτώνανε να το εντάξουν στην συλλογή τους αφού η ύπαρξη του και μόνο θα μπορούσε να στηρίξει τα πιθανά ερωτικά σενάρια Candy - Terry!

Δεν παύει όμως να είναι ένα αντικείμενο που απαιτεί σεβασμό και ιδικούς χειρισμούς! Το αγόρασα από ένα Ιταλό πωλητή.

"Μα εγώ θα σε συμβούλευα κάτι άλλο νʼ αγοράσεις


Πόσο έχει; Μόνο φράγκα εφτά, αφού το θέλεις, πάρτο

Έτσι που λέτε από Χέρι σε χέρι ξέπεσε και στα δικά μου χέρια!!!!


Πολλά έχουν δει τα μάτια μου, μʼ αυτό μου φέρνει τρόμο!!!!!"


Για αυτόν το λόγο σε όσες Candy συγκεντρώσεις το έσερνα κοντά μου ήμουν εξαιρετικά προσεκτικός!

Στον δρόμο πέρναγα απέναντι μόνο από τις διαβάσεις γιατί σε περίπτωση που με χτύπαγε αυτοκίνητο και με πηγαίναν στο νοσοκομείο θα έβρισκαν επάνω μου και αυτό....:eek: Τί να τους εξηγήσεις τώρα!!!

Εννοείται βέβαια ότι το πήρα μέγεθος small για να αποφευχθούν οι οποιοιδήποτε συνειρμοί!! :D
 
Χεχε... γλύκα, θα το ήθελα για την κοπέλα μου...

...και ίσως το φτιάξω. Προφανώς δεν είναι επίσημο, άρα πάμφθηνο να φτιαχτεί, ελπίζω να μην πλήρωσες πολλά. Ένα κομμάτι βαμβακερό και δύο σιδεροτυπίες...
 
Αυτή η φωτογραφία θα ταίριαζε απόλυτα στο νημάτιο No comment. :zip:
 
domniki είπε:
Από μέσα άνεση και από έξω εμφάνιση
:eek:

Turrican είπε:
Για αυτόν το λόγο σε όσες Candy συγκεντρώσεις το έσερνα κοντά μου ήμουν εξαιρετικά προσεκτικός!
Στον δρόμο πέρναγα απέναντι μόνο από τις διαβάσεις γιατί σε περίπτωση που με χτύπαγε αυτοκίνητο και με πηγαίναν στο νοσοκομείο θα έβρισκαν επάνω μου και αυτό....:eek: Τί να τους εξηγήσεις τώρα!!!

Εννοείται βέβαια ότι το πήρα μέγεθος small για να αποφευχθούν οι οποιοιδήποτε συνειρμοί!! :D
:rofl: :rofl: :rofl:
 
Ρε συ Turri... τί είναι αυτά που βλέπω??? Αμάν ζημιάααααα!!! ρε σύ! Ημαρτον Θεέ μου!!! :eek:

Και τα πέρνεις και μαζί σου??? Πωπω!

Πάντως... και εγώ το ίδιο σκεφτόμουν όταν μιά μερα... φορούσα μέσα από την μπλούζα μου... δικτυοτό φανελάκι! χαχαχα...
 
Άστα...άστα!! Δράμα φίλε... !! :nervous:
 
Πίσω
Μπλουζα