Βαθμολόγησε τους ηθοποιούς.

bettina

RetroActive
Joined
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
482
Αντιδράσεις
908
Είπα να το επεκτείνουμε και σε ξένη edition.
Elizabeth Hurley
Elizabeth Taylor
Emma Watson
Felicity Jones
Julie Andrews
Kate Beckinsale
Keira Knightley
Olivia de Havilland
Sienna Miller
Vivien Leigh
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν ήθελα να σας επηρεάσω αλλά ας αρχίσω...
Elizabeth Hurley, υπερκουκλάρα, συμπαθητική και σέξι 10.
Elizabeth Taylor, δεν την έχω πολυδεί, μου φαίνεται ότι ήταν λίγο περίεργος τύπος αλλά ας της δώσω ένα 7 της καημενούλας.
Emma Watson, περισσότερο κοριτσάκι μου φαίνεται, σίγουρα όμως όμορφο κοριτσάκι με ωραίες φακίδες 7.
Felicity Jones, πολύ ελκυστικό κορίτσι 10.
Julie Andrews, εντάξει ωραία, όχι και τόσο σέξι, αν και από τις γυναίκες στις οποίες πήγαινε το αγορίστικο λουκ 7.
Kate Beckinsale, δεν την έχω δει, φαίνεται κουκλάρα, ποιός άνδρας θα έλεγε όχι; 10.
Keira Knightley, ωραία, όχι τόσο σέξι, περισσότερο το συμπαθητικό κορίτσι της γειτωνιάς 7.
Olivia de Havilland, όχι ότι τη θυμάμαι αλλά ναι, θα την έλεγα σέξι 8.
Sienna Miller, όμορφη, συμπαθητική, ωραίο χαμόγελο 8.
Vivien Leigh, τώρα λίγο το ζώδιο, λίγο ο ρόλος της στο όσα παίρνει ο άνεμος, μου βγάζει αυτό το bitchness, αλλά επειδή αυτό τραβάει αρκετούς άνδρες 8.
 
Λοιπόν...

Elizabeth Harley: Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ότι είναι γυναικάρα!! Καλή ηθοποιός και Σέξι όσο δεν πάει ειδικά στην ταινία 7 ευχές που παίζει την :devilish: !!!

Elizabeth Taylor: Διαχρονική ομορφιά, φοβερή ηθοποιός, δεν θα υπάρξει άλλη ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (μετά την αληθινή)!!!

Emma Watson: Για τον Χάρι Πότερ απο όπου ξεκίνησε και έγινε γνωστή καλή ήταν στο ρόλο της. Όσο μεγαλώνει ομορφαίνει αλλά δεν βλέπω να συνεχίζει την ηθοποιία.

Julie Andrews: Διαχρονική και πολύ αγαπημένη απο την παιδική μου ηλικία! Γλυκιά και χαμογελαστή με πολύ ωραία φωνή. Η Mary Poppins ήταν η νταντά που θα θέλαμε να είχαμε όταν ήμασταν μικροί. Στην Μελωδία της Ευτυχίας στο τέλος την ερωτεύεσαι όπως και ο πλοίαρχος στην ταινία!!!

Kate Beckinsale: Καλή ηθοποιός, όμορφη αλλά έχει κάτι το Wild το οποίο δεν με συναρπάζει στις γυναίκες. Αυτό το wild όμως στις ταινίες που έχει παίξει της πάει πάρα πολύ (φοβερή στις ταινίες underworld και Van Helsing).

Keira Knightly: πολύ καλή ηθοποιός. Απο ομορφιά δεν με εντυπωσιάζει. Πολύ καλή στους Πειρατές της Καραϊβικής. Επίσης μου άρεσε πάρα πολύ στην ταινία Περιφανια και Προκατάληψη!!

Olivia de Havilland: Διαχρονική ηθοποιός όπως και η Ελίζαμπεθ Τέιλορ. Την λάτρεψα στο Όσα παίρνει ο άνεμος και στο Καπταιν Μπλουντ δίπλα στον Ερολ Φλιν.

Sienna Miller: Όμορφη γυναίκα. Την Έχω δει μόνο το Stardust που έπαιζε και η Μισέλ Φάιφερ. Καλή ηθοποιός αλλά δεν θυμάμαι τίποτα παραπάνω απο την αξεπέραστη ομορφιά της Φάιφερ!! :love:

Vivien Leigh: Διαχρονική ηθοποιός, κουκλάρα και εξαιρετική ηθοποιός!! Τι να πρώτο θυμηθεί κανείς.. Στο Όσα παίρνει ο άνεμος, την Άννα Καρένινα, στη Λαίδη Χάμιλτον!! Εξαιρετική ηθοποιός με διαχρονική ομορφιά όπως άλλωστε και η Ε. Τέιλορ !!
 
Ελίζαμπεθ Χάρλεϊ: Κούκλα και σέξι. Ως ηθοποιός όχι κάτι το ιδιαίτερο. Αλλά ως εμφάνιση 9

Ελίζαμπεθ Τέιλορ: Κούκλα ειδικά στην ηλικία 25-40 ήταν γοητευτική όσο δεν πάει. Είχε μια ήσυχη και ταυτόχρονα πληθωρική γοητεία. Μου άρεσε πολύ στο Ξαφνικά πέρυσι το καλοκαίρι.Και καλή ηθοποιός.Ένα 8.

Έμμα Γουάτσον: Συμπαθητική βέβαια την γνωρίζουμε από μικρή και αυτό της στερεί τη σέξι πλευρά της. Καλή ηθοποιός με δυναμισμό και ρομαντισμο στις ερμηνείες της. 6

Φελισιτι Τζόουνς: Εξίσου γλυκιά κοπέλα αλλά σέξι όχι τόσο πολύ. Καλή ηθοποιός 5

Κίρα Νάιτλι: Τολμηρή ηθοποιός ως προς τις επιλογές τής. Έχει μία πολύ ιδιαίτερη ομορφιά. 9

Κέιτ Μπεκινσειλ: Πολύ όμορφη ηθοποιός και σέξι. 9 Καλή ηθοποιός αν και άστοχες επιλογές έχει κάνει εν πολλοίς

Τζούλι Άντριους: Τι να πεις για αυτή την γυναίκα θρύλο! Ένα 8 γοητευρικοτατη

Ολίβια Ντε Χαβιλαντ : Όμορφη κυρίως γλυκιά ηθοποιός με μια σπουδαία καριέρα σε μία δεκαετία 1939-1949. 7

Σιένα Μίλερ: Τα τελευταία χρόνια μου αρέσει και ως ηθοποιός. Από εμφάνιση πολύ καλή 9


Βίβιαν Λι: Το απόλυτο 10αρι.
 
Cameron Diaz
Drew Marrybore
Gillian Anderson
Julia Roberts
Julia Stiles
Liv Tyler
Marilyn Monroe
Meg Ryan
Sandra Bullock
Susan Peters
 
Πίσω
Μπλουζα