Γειά χαρά

darth vader

RetroN00b
Joined
5 Ιουν 2013
Μηνύματα
3
Αντιδράσεις
0
Ολος τυχαιως επεσα πανω στην ιστοσελιδα και η αληθεια οτι ειναι μου κινησε την περιεργεια... Γραφτηκα λοιπον και τα συναισθηματα που ενιωσα αντικρυζωντας διαφορα θεματα, φωτογραφιες κλπ απο το παρελθον, μου προκαλεσαν κατιτις... Να ειστε καλα παιδια πολλα μπραβο για την προσπαθεια να κρατησουμε ζωντανες αυτες τις μνημες που με αυτες μεγαλωσαμε...
 
Καλωσηρθες αλανι με την μαυρη στολη :D
 
Καλως σας βρηκα παιδια. Εχω φαει τρελο κολλημα με τα post δεν χορταινω να διαβαζω :)
 
Καλή διαμονή, Darth!!! :cool:

 

 

 

Αυτή τη φορά, πρόλαβα... :cold: Αργεί η τούρτα κα Κάμπια;;;
146fs495919.gif
 
Καλως ορισες βρε Sithακο...
smiley-sw023.gif
"]
smiley-sw023.gif
[/url]

Και μιας και εισαι απ' οτι βλεπω φαν του επικου STAR WARS...
attachment.php


οριστε και η αναλογη τουρτιτσα...
smiley-sw002.gif
"]
smiley-sw002.gif
[/url]

May the force be with you and give your self to the retro side!!!
smiley-sw012.gif
"]
smiley-sw012.gif
[/url]

attachment.php


πηγη φωτο

Χουανα...ξεχνας....εισαι σε διαιτα!:biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλως ηρθες φιλε!
 
Χιλια ευχαριστω για το καλοσωρισμα και για την τουρτιτσα φυσικα! Ναι ειμαι φαν του starwars (απιστευτο κολλημα) και ας μην ολοκληρωσα την συλλογη της De Agostini. Πραγματικα εχω παθει πλακα με τα οσα εχω δει μεχρι τωρα στο σαιτ και δεν σας κρυβω οτι με επιασε το παραπονο και η νοσταλγια για τα χρονια που περασαν. Ας ειναι. Εστω και ετσι οι αναμνησεις εδω μεσα ζωντανευουν παλι χαρη σε ολους εσας που εχετε το κουραγιο, το μερακι και κυριως την προνοητικοτητα να μην πετατε κατι που παλιωνει ή που θεωρειται οτι πλεον πιανει τοπο... Μεχρι τωρα εχω μετανιωσει για καποια πραγματακια που μαζευα και μια μερα τα εστειλα στον αγυριστο... ή διαπιστωσα οτι ξαφνικα εκαναν φτερα ως δια μαγειας (χμ χμ καποιος/α εβαλε το χερι του για αυτο ως συνηθως)... Εστω και με μεγαλη χρονοκαθυστερηση (διαβαζω κλεισατε 7 χρονακια λειτουργιας) σας εντοπισα. Το να πω ευχαριστω για ολες αυτες τις ωραιες αναμνησεις που μου ξαναρθαν στο μυαλο ειναι το λιγοτερο. Συνεχιστε ετσι για πολλα πολλα χρονια :)
 
Καλώς ήρθες Darth στην παρέα μας :)

Και μια και συνηθίζω να υποδέχομαι με τούρτες πάρε ακόμα μια

Darth-Vader-Cake-470x704.jpg

πηγή

Yγ. Μη γλύφεστε οι υπόλοιποι για τον Darth και την Juanita είναι μόνο :cool:
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας!
 
Πίσω
Μπλουζα