Γεια σας και καλώς σας βρίσκω...

lewnidas_

RetroN00b
Joined
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
6
Αντιδράσεις
0
Χαιρετώ όλο τον κόσμο και εύχομαι καλή χρονιά με υγεία σε όλους.....!!!!!! :) :) :)

Πάει καιρός που πέφτω επάνω στο forum σας κάνοντας κάποιο search στο google για διάφορα πράγματα και σας διαβάζω αρκετά συχνά, αλλά σαν επισκέπτης μέχρι και αυτή την στιγμή βέβαια....

Κάθε φορά που λοιπόν που πέρναγα από εδώ ξύπναγαν εκατοντάδες αναμνήσεις γιατί το ένα link έφερνε το άλλο και μαζί με αυτά έβρισκα συνέχεια λόγους να γίνω μέλος μέχρι που βρήκα και τον χρόνο και το έκανα.....!!!!

Είμαι ο Λεωνίδας από Πάτρα και είμαι καλά.... xaxaxaxaxaxa.... :p :p:p

30αρία και.... λέει το κοντέρ ηλικιακά και όπως καταλαβαίνετε είμαι κ ο ίδιος ρετρό.....

Fun πολλών ρετρό κινουμένων σχεδίων και όχι μόνο (εχθές βράδυ τελείωσα την επανάληψη μου με την mafalda για να καταλάβετε...) μάλλον είμαι στον κατάλληλο χώρο....

Ρίχνοντας μια σύντομη ματιά γύρω,γύρω και σας μέλος τώρα ποια, να δώσω τα συγχαρητήρια μου στους διαχειριστές για την καταπληκτική δουλειά που κάνουν και βέβαια και σε όλα τα υπόλοιπα μέλη για την τεράστια θεματολογία που υπάρχει.....!!!!!

Καλώς σας βρήκα.....!!!!!! :D :D
 
Καλώς ήρθες κι από μένα! :)

(Κάμπια?! Τούρτα?!)
 
Σίγουρα είσαι στο σωστό μέρος. Όταν οι "επισκέπτες" παύουν να είναι "επισκέπτες" η χαρά μας είναι διπλή. Καλωσόρισες :) και ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια
 
Αφού διάβασες Mafalda χθες σήμερα σου την προσφέρουμε σε γλυκό :D

4588880719_1c9768ccac_z.jpg

Καλώς ήρθες στην παρέα μας
 
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το καλωσόρισμα όλους.....!!!!! :) :)

@D@redevil

Βλέπω και arch user...????

@kambia

Αααααααχχχχ..... Αυτό δεν είναι τούρτα,είναι τέχνη φίλε μου....
 
Απ' όλα έχει ο μπαχτσές, φίλε Λεωνίδα! ;)

Κάτσε αναπαυτικά και βόλταρε στο φόρουμ!...
 
Λεωνιδα, αν το "εχεις" ακομα το "αθλημα" του Spectrum θα καταλαβεις οτι το retromaniax αγαπαει τον γομολαστιχα ;)
 
Μια ματιά που έριξα στο ανάλογο subforum παρατήρησα λατρεία του Spectrum όχι απλώς αγάπη.... :) :)

Δυστυχώς φίλε μου έχω πολλά χρόνια να τον πιάσω στα χέρια μου και εάν θυμάμαι καλά, πρέπει να έχει και κάποιο πρόβλημα με την καλωδιοταινία του πληκτρολογίου...... :( :(
 
Kαλως ηρθες λεωνιδα και απο μενα.Μαλον ο Wally αγαπαει τον γομολαστιχα :diablotin:
 
Κάλως ήλθες στην παρέα μας Λεωνίδα! :)
 
metalcandyman είπε:
Kαλως ηρθες λεωνιδα και απο μενα.Μαλον ο Wally αγαπαει τον γομολαστιχα :diablotin:
Και πράττει άγια! Φυσικά και λατρεύουμε τον γομολάστιχα!!!! Γιατί υπάρχει Ο υπολογιστής και τα ζαχαρονέρια. (Ξεκινάμε πάλι!!!!! )

Λεωνίδα καλωσόρισες!!!!
 
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά για το θερμό καλωσόρισμα....!!!!!!!!!

Καλή σας ημέρα.... :) :)
 
Καλώς μας ήρθες! :)

Σε παρακαλώ όμως να γράφεις στα ελληνικά, καθώς βάσει κανονισμών, απαγορεύονται τα greeklish.

Επιπλέον, μπορείς ν' ανοίξεις ένα δικό σου θέμα (αυτό είναι του μέλους Lewnidas_), ώστε να σε καλωσορίσουμε (και να κεράσουμε τούρτα! ;) ).
 
Πίσω
Μπλουζα