Γιατί δεν φαίνεται το avatar μου?

thebest20

RetroMuseum GateKeepeR
Joined
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.961
Αντιδράσεις
447
Γεια σας!Τι πρέπει να κάνω για να φαίνεται το avatar μου???????
 
Είσαι σίγουρος ότι έχεις βάλει avatar και όχι πχ. εικόνα προφίλ;

Στον Πίνακα Ελέγχου σου, πρέπει να πατήσεις εκεί που λέει "Επεξεργασία Avatar" και όχι εκεί που λέει "Επεξεργασία Εικόνας Προφίλ". Είναι εύκολο να τα μπερδέψει κανείς οπότε ίσως κάτι τέτοιο να συμβαίνει...
 
Χίλια thanx...τα είχα μπερδέψει!!!!!!!
 
Τώρα βάλε και μια εικόνα από Anthrax!!!!!!!!!!!! :p :D
 
Για να είμαι ειλικρινής με το avatar που επέλεξες μετάνιωσα που σε βοήθησα! :animlaugh:
 
Είναι θεϊκό...αυτό ήθελα να βάλω για avatar,θα γίνει το απόλυτο hit της Ευρώπης!
 
Μπορεί να μην είναι retro αλλά έχει εξώφυλλο διεθνών προδιαγραφών,που θυμίζει καλλιτέχνες της δεκαετίας του 80.
 
thebest20 είπε:
Μπορεί να μην είναι retro αλλά έχει εξώφυλλο διεθνών προδιαγραφών,που θυμίζει καλλιτέχνες της δεκαετίας του 80.
Καλα βρε κόψε κάτι. Και άλλοι έκαναν εξώφυλλα "διεθνών προδιαγραφών" υποτίθεται και στο τέλος ακούστηκαν μόνο στο Παρίσι... της Ανατολής (Βηρυτός :p ) και όταν είπαν πως έκαναν διεθνή καριέρα άδειασαν οι πάγκοι με τα οπωροκηπευτικά.

Άλκη, τέλειο το σχόλιό σου! Γέλασα, τολμώ να πω! :)
 
Και μια ο thebest20 ελυσε το πρόβλημα του αβατάρ του.... locked
 
Εικόνα προφίλ;;;;

Γιατί η εικόνα προφίλ μου δεν φαίνεται δημόσια;; :)
 
Φαντάζομαι εννοείς να φαίνεται κάτω από το όνομά σου, όταν ποστάρεις (όπως το δικό μου διαολάκι αριστερά! :) )

Πρέπει να πας εδώ και να την ανεβάσεις!

Αν χρειάζεσαι βοήθεια, πες με! :)
 
Τα κατάφερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




:biglaugh: :thanx2: :cheers:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Άψογα! :) Συγχαρητήρια! :thumbup:

Αν χρειαστείς κάτι άλλο, στη διάθεσή σου! ;)
 
προσπάθώ και ξανά προσπαθώ να βάλω και εγώ μια φώτο στο προφίλ μου και δεν τα καταφέρνω!Έβαλα και ακριβώς τις διαστάσεις που θέλει αλλά τίποτα!Μήπως μπορεί να με βοηθείσει κάποιος γιατί όπως βλέπω έχετε βάλει όλοι μια φώτο!Ευχαριστώ...
 
Πες μου, τι βοήθεια χρειάζεσαι?! :)

[edit] Ρίξε σε παρακαλώ μια ματιά εδώ, καθώς κι εδώ και πες με αν χρειάζεσαι κάτι! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα