Γκρου

Joined
29 Αύγ 2007
Μηνύματα
287
Αντιδράσεις
21
Πριν αρκετους μηνες με το περιοδικο "Games" κυκλοφορησε ως δωρο το περιοδικο "Γκρου". Συνολικα κυκλοφορησαν 3 τευχη.

1. Ο Γκρου ρεζιλι των σκυλιων

2. Ο Γκρου παντρευεται

3. Ο Γκρου δεν εχει κεφια

Η τιμη τευχους που αναγραφεται πανω στο περιοδικο ειναι 5,90. Θα ηθελα να ρωτησω αν εχουν καποια αξια αυτα τα περιοδικά σημερα. Δεν ενδιαφερομαι να τα πουλησω απλα να εχω υπόψη μου αν πιανουν κατι σημερα. Μαζευει Γκρου κανας αλλος?
 
Λογικα ειναι πολυ νωρις για να εχουν καποια αξια.

Ισως σε μερικα χρονια. :xm:
 
Συμφωνω. Δεν ειναι καθολου ρετρο, αλλα ειναι καλες ιστοριες :)

Το κακο ειναι οτι οι ιστοριες που εχουν δημοσιευτει στην Ελλαδα, απο οσο ξερω, αφηνουν κενα, δεν ειναι δηλαδη με τη σειρα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οχι greeklish oχι κεφαλαια ειναι εναντια στους κανονισμους.

Strike 2.
 
Τα έδινε και το Κόμιξ προσφάτως δώρο (ανάκατα - random με το τεύχος του Φεβρουαρίου). Εμένα μου άρεσαν και τα 4 (το πρώτο ήταν το "Ο Γκρου και η Φιλία") και σαν έκδοση και σαν ιστορίες, έχουν πολύ χαβαλέ. Εάν δεν σου αρέσουν, μην τα πετάξεις φυσικά, δώσε τα σε κάποιον από εδώ μέσα που ασχολείται με την συλλογή κόμικς, είμαι σίγουρος ότι θα το εκτιμήσει. Σπάνια; Μπα δεν είναι από ότι βλέπεις (αφού έχει απόθεμα ο Τερζόπουλος και τα χαρίζει με τις διάφορες εκδόσεις του), αλλά και στα μεταχειρισμένα κυκλοφορούν, κάνα 2ευρω εάν είναι σε καλή κατάσταση; Δύσκολα παραπάνω. Είπαμε τα χάριζε...
 
Πίσω
Μπλουζα