ΔΩΡΟ-κλήρωση του viking4a με αγάπη!!

viking4a

RetroNuts!
Joined
26 Απρ 2013
Μηνύματα
1.360
Αντιδράσεις
351
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους!!!

Θέλω να κάνω μια κλήρωση και να στείλω ένα δώρο (με δικά μου έξοδα ολα) προς όποιον τυχερό δηλώσει συμμετοχή, απλά γράφοντας το όνομα του εδώ κάτω...

Το δωράκι ειναι ένα 100% ολοκληρωμένο σετ + έξτρα (?) playmobil No.30 80 692 (για οποιους ειναι γνωστες)..Κουτί δεν υπάρχει...Όμως, θα πάρετε και το φυλλάδια κι με τον κωδικό και πως φτιάχνεται η βάρκα κι ο βατραχάνθρωπος..

Μιας και ξέρω ότι έχουμε πολλούς playmobil fans εδώ και το βρηκα σήμερα, σκέφτηκα να το δωρίσω, αφού εγώ δε συλλέγω playmobils -είστε τυχεροί,χαχα!!

Anyway, ξεκινάτε την λίστα συμμετοχών!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!

Η κλήρωση θα γίνει την Δευτέρα το πρωί, ώρα:12:00..

Συμμετοχές μεχρι Κυριακή βράδυ!!!

*Αν έκανα κάπου λάθος η το εβαλα σε λάθος θέμα η οτιδήποτε, παρακαλώ την kambia να το σβήσει η να το διορθώσει, το έκανα με όλη την καλή μου διάθεση για προσφορά..

Δηλώσεις Συμμετοχής

  1. GDK
  2. BETTY BOOP
  3. Lord Vek
  4. Rakeesh
  5. Uskoke
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απλα να προσθεσω,οτι το σετακι που προσφερει με τοση χαρα και καλη διαθεση ο φιλτατος Βασιλης,ειναι το 3479 . :sta2

Καταραμενο μικροβιο.... :D :p

Ακρως καλοκαιρινος κωδικος και ευχομαι απο καρδιας οποιος/α το παρει,να το χαρει - μαζι με τις βουτιες του/της - στην θαλασσα! :cool:

Παρακαλω,το ποσταρισμα μου να μην θεωρηθει ως συμμετοχη,μιας και το σετακι το εχω ηδη. :)
 
Ωραίο δωράκι Βασίλη :) Για να δούμε ποιος θα είναι ο τυχερός.

Ούτε το δικό μου ποστάρισμα θεωρείται συμμετοχή καθώς και γω το έχω το σετάκι :)
 
Δηλώνω συμμετοχή.

Μπράβο γιαα την κίνηση σου ;)
 
Δηλώνω και εγω συμμετοχή στην κλήρωση...

Ωραια φαση!

:flower:
 
Κι εγώ δηλώνω συμμετοχή!!!
 
Mπραβο για την κινηση σου Βασιλη!Να πω οτι ουτε εγω συμμετεχω...
 
Μπράβο, μπράβο! Έτσι να βλέπω, κίνηση, δε θέλω να ντρέπεστε.. :)

1. GDK

2. BETTY BOOP

3. Lord Vek

4. Rakeesh

*Καντε την πάνω λίστα μονο copy-paste και προσθέστε τον επόμενο αριθμό και το nickname σας..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
1. GDK

2. BETTY BOOP

3. Lord Vek

4. Rakeesh

5.Uskoke
 
Η κλήρωση τελείωσε με συνοπτικές διαδικασίες...

Έγραψα τα ονόματα των 5 φίλων σε χαρτακια και τα εβαλα στο μπολ. Κατόπιν εβαλα την μαμά μου να διαλέξει ένα και...

ΕΧΟΥΜΕ ΝΙΚΗΤΗ!!

Συγχαρητήρια στον Lord Vek!!!!! :)

Αλλα και στους υπόλοιπους υποψήφιους.. Εύχομαι να έχετε ένα όμορφο και ξεκουραστικό Καλοκαίρι όλοι!!
 
ευχαριστούμε πολύ φίλε Βίκινγκ για την προσφορά σου και συγχαρητήρια στον Lord Vek για την επιτυχία του.Καλό καλοκαίρι σε όλους!
 
Uskoke είπε:
ευχαριστούμε πολύ φίλε Βίκινγκ για την προσφορά σου και συγχαρητήρια στον Lord Vek για την επιτυχία του.Καλό καλοκαίρι σε όλους!
+1

Ευχαριστούμε φίλε! Να τα χαρεί ο νέος ιδιοκτήτης :thumbup:
 
Φίλε Viking, απαντάω από εδω διότι κάτι δεν λειτουργεί καλά με τα μηνύματα. Είδα πως το έστειλες 13/7. Περιμένω το δέμα με ανυπομονησία! Ευχαριστώ και πάλι!!!
 
Lord Vek είπε:
Φίλε Viking, απαντάω από εδω διότι κάτι δεν λειτουργεί καλά με τα μηνύματα. Είδα πως το έστειλες 13/7. Περιμένω το δέμα με ανυπομονησία! Ευχαριστώ και πάλι!!!

Ναι, δε ξέρω γιατι ΜΟΝΟ με σένα δε μπορώ να στείλω π.μ. και στέλνω συνέχεια μήνυμα επισκέπτη η κάπως έτσι, αλλα anyway..

Καλή παραλαβή και να είσαι καλά φιλε!! :)
 
Παιδιά, γενικά δεν δουλεύει το κουμπί "Private Message". Δεν έχει να κάνει με τον Lord μόνο. Μπορείτε ωστόσο να στείλετε πμ πηγαίνοντας πάνω από το μενού "Μηνύματα" (στο πάνω μέρος της οθόνης) -> "Σύνταξη νέου" και να επιλέξετε το χρήστη.

Στο μεταξύ κοιτάζω να το φτιάξω και μόλις το κάνω, θα ενημερώσω. Ευχαριστώ! :)
 
Σήμερα το πρωϊ λοιπόν εκεί που ετοιμαζόμουν να ξεκινήσω για την δουλειά, βλέπω στον δρόμο τον ταχυδρόμο που περνάει από την γειτονιά μου. DOUCHELAND! μου φωνάζει από μακρυά και αφού με πλησίασε μου έδωσε το πακετάκι που περιείχε τα Playmobil που μου έστειλε ο φίλος Viking...



Γερμανία λοιπόν... Ισως για αυτό καθυστέρησε λίγο. Σχολώντας λοιπόν η πρώτη μου δουλειά ήταν να ανοίξω το πακετάκι και να συναρμολογήσω βασικά την κοπέλα-βατραχάνθρωπο και να φορέσω στον καπετάνιο το καπέλο του, καθώς και να περάσω την μηχανή του σκάφους στην θέση της. Το πλήρωμα του φουσκωτού γνωρίστηκε και με έναν δικό μου δύτη για μεγάλα βάθη...





Ευχαριστώ για άλλη μια φορά, Viking!!! Αυτό το δεματάκι με έκανε πολύ χαρούμενο!

Προς Συντονιστές: Αν και βλέπω το κείμενο με τις φωτογραφίες όπως πρέπει όταν κανω επεξεργασία, όταν κάνω αποθήκευση βγαίνουν άλλα αντ' άλλων. Αν μπορείτε να κάνετε κάτι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καταρχήν, χαίρομαι που παρελαβες αδερφέ!! :)

κατα δεύτερον, χαίρομαι που χάρηκες και σου άρεσε, να το χαρείς και εδώ είμαστε, θα κάνω κι άλλα τέτοια... happenings να γουστάρουμε!!
 
Πίσω
Μπλουζα