Διαφήμιση παπουτσιών boxer

foutix

RetroNuts
Joined
5 Αύγ 2012
Μηνύματα
1.772
Αντιδράσεις
1.278
Εδώ και αρκετά χρόνια ψάχνω να βρω διαφημίσεις για τα παπούτσια boxer της περιόδου του 80. Έχω φάει κόλλημα. Οποίος μπορεί να βοηθήσει θα του ήμουν υπόχρεος.
 
Εδώ και αρκετά χρόνια ψάχνω να βρω διαφημίσεις για τα παπούτσια boxer της περιόδου του 80. Έχω φάει κόλλημα. Οποίος μπορεί να βοηθήσει θα του ήμουν υπόχρεος.
 
Αυτή η διαφήμιση, είναι σίγουρα πολύ μετά το 2000. @foutix δεν έχω εντοπίσει διαφημίσεις των boxer από την δεκαετία του 80.
Ναι είναι σχετικά πρόσφατη. Αλλά την ανέβασα μήπως θέλει να δει σχέδια και τον βοηθήσει να θυμηθεί λεπτομέρειες. Όπου κι αν έψαξα, πακετάκια και μη του 80 δεν βρήκα ούτε γω
 
Παίδες σας ευχαριστώ, αλλά βρέθηκε διαφήμιση από τα boxer των 80s και μάλιστα αναρτήθηκε πρόσφατα:

Να σαι καλά. Χαίρομαι που τη βρήκες μιας και την έψαχνες διακαώς :)
 
Χαχαχα…Ε καλά πριν 9 χρόνια είχα φάει το κόλλημα, δεν κοιμόμουν και ξύπναγα με αυτή την έγνοια κάθε μέρα…χεχε
 
Χαχαχα…Ε καλά πριν 9 χρόνια είχα φάει το κόλλημα, δεν κοιμόμουν και ξύπναγα με αυτή την έγνοια κάθε μέρα…χεχε
Εμ, δεν ενημέρωσες το θρεντ..λολ…λέω θα χει αρρωστήσει ως τώρα..λολ
 
Παίδες σας ευχαριστώ, αλλά βρέθηκε διαφήμιση από τα boxer των 80s και μάλιστα αναρτήθηκε πρόσφατα:

Αυτά τα πακετάκια διαφημίσεων είναι πραγματικοί θησαυροί! Χαίρομαι και εγώ που βρήκες αυτό που έψαχνες, πάντως δεν το ήξερα ότι τα boxer διαφημίζονταν στα 80s.
 
Πίσω
Μπλουζα