"Εισβολείς "

Yannis R

RetroNoob
Joined
2 Ιαν 2024
Μηνύματα
4
Αντιδράσεις
4
Καλησπέρα παιδιά και καλη χρονιά ! Θυμάται κανείς την ελληνική σειρά επιστημονικής φαντασίας Οι Εισβολείς που παιζόταν Δεύτερες νομίζω στην ΕΡΤ στα μέσα όρος τέλη της δεκαετίας του 70; Ο Μαστοράκης νομίζω την είχε κάνει και αυτήν ! Θυμάμαι και την εμφάνιση των εξωγηινων στο τελευταίο επεισόδιο!
 
Καλησπέρα παιδιά και καλη χρονιά ! Θυμάται κανείς την ελληνική σειρά επιστημονικής φαντασίας Οι Εισβολείς που παιζόταν Δεύτερες νομίζω στην ΕΡΤ στα μέσα προς τέλη της δεκαετίας του 70; Ο Μαστοράκης νομίζω την είχε κάνει και αυτήν ! Θυμάμαι και την εμφάνιση των εξωγηινων στο τελευταίο επεισόδιο!
 
Καλησπέρα παιδιά και καλη χρονιά ! Θυμάται κανείς την ελληνική σειρά επιστημονικής φαντασίας Οι Εισβολείς που παιζόταν Δεύτερες νομίζω στην ΕΡΤ στα μέσα όρος τέλη της δεκαετίας του 70; Ο Μαστοράκης νομίζω την είχε κάνει και αυτήν ! Θυμάμαι και την εμφάνιση των εξωγηινων στο τελευταίο επεισόδιο!

Εισβολη απο αλλο πλανητη λεγοταν η σειρα και το πρωτο επεισοδιο προβληθηκε πραγματι Δευτερα τον Ιουνιο του 1979.
 
Εισβολη απο αλλο πλανητη λεγοταν η σειρα και το πρωτο επεισοδιο προβληθηκε πραγματι Δευτερα τον Ιουνιο του 1979.
Εισβολη απο αλλο πλανητη λεγοταν η σειρα και το πρωτο επεισοδιο προβληθηκε πραγματι Δευτερα τον Ιουνιο του 1979.
Εισβολη απο αλλο πλανητη λεγοταν η σειρα και το πρωτο επεισοδιο προβληθηκε πραγματι Δευτερα τον Ιουνιο του 1979.
 
Ευχαριστώ !Nομιζω ότι υπήρχε και μια προηγούμενη σειρά από αυτήν που έχει σωθεί ένα ελάχιστο απόσπασμα , το 73 η το 74!
 
Πίσω
Μπλουζα