Ελληνικό κατάστημα με Treamcast & GP2X!!!

τσεκαρε το καπακι.μαλλον δεν κανει καλη επαφη και νομιζει οτι κανεις eject...κλασικη βλαβη

DC ειχε στο ELX (40 ευρο) πριν καμια βδομαδα
 
Οπότε θα έχει και πάλι στο ELX σε καμια δυο μέρες. Θα έχει επιστραφεί το προηγούμενο αφού, κλασσικά, δεν θα λειτουργεί.
 
εεεε...απλα θα τραμπαρει το μηχανισμο των καπακιων πριν την επιστροφη...χαλασμενο το αγορασε...χαλασμενο θα το επιστρεψει :D

Τι μας επιασε και τους δυο με τις κακιες νυχτιατικα?? :biglaugh:
 
φιλε amigos μενω πασαλιμανι αλλα και θεσνικη καλαμαρια (ασε με φαγαν οι δρομοι) ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον παιδια, πηρα στο ELX και βρηκα ενα κομματι σε τελεια κατασταση μου ειπε .Wally το δοκιμασα δεν ειναι το καπακι φιλε ,μπας και ειναι το laser???????????
 
jaguar-man είπε:
Amιgos συμφωνω απολυτα μαζι σου και εγω εκει κολλαω οτι δεν ειναι γνησιο........., αληθεια εχετε να μου πειτε ,αν ξερετε, που μπορω να βρω dreamcast? κανενα μαγαζι αν γνωριζετε(αυτο που εχω με αφηνει για τα καλα,κανει restart συνεχεια)
Και εμενα με ενοχλει ελαφρος που ειναι αντιγραφη ομως αυτα που προσφερει το αντισταθμιζουν αυτο επισης συμφωνα με πολλες πηγες ποιοτικα ειναι καταπληκτικο και σε μερικους τομεις ξεπερναει και το αυθεντικο πχ εχει περισσοτερες τρυπες εξαερισμου.

Σεγκα!!!
 
Πίσω
Μπλουζα