'Ενας ακόμα retromaniac!

Ancestral

RetroN00b
Joined
2 Φεβ 2012
Μηνύματα
4
Αντιδράσεις
0
Χαίρομαι που γίνομαι μέλος του retromaniax και ελπίζω να γνωρίσω ανθρώπους που να έχουν τρέλα με τα retro video games όπως και εγώ!Είμαι κ εγώ όπως και πολλοί άλλοι, πιστεύω εδώ μέσα, που στα μέσα του '90 πούλησαν τη συλλογή τους

και αργότερα το μετάνιωσαν.Βέβαια για αρκετά χρόνια δεν ασχολούμουνα μέχρι που τώρα πλέον στα 30 μου η νοσταλγία μου χτύπησε την πόρτα. :) Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι η κοπέλα μου, που ήμαστε αρκετά χρόνια μαζί, δεν είχε ιδέα μέχρι πριν κάμποσους μήνες, άσχετα αν τώρα "κόλλησε" κ εκείνη..!Χτίζω ξανά τη συλλογή μου κυρίως με Super NES και Mega Drive γιατί με αυτά μεγάλωσα, αλλά ήδη έχουν προστεθεί κονσόλες όπως Gameboy, Nintendo 64, Wii,Game Gear, Master System II και ΙΙΙ, Saturn, Dreamcast, PS2, PS3.H μεγάλη μου όμως αδυναμία ήταν, είναι και θα είναι η συλλογή Super NES παιχνιδιών με τα κουτιά, τα manual και να είναι σε όσο πιο καλή κατάσταση είναι δυνατό!

Ευχαριστώ!
 
Καλώς μας ήρθες, αγαπητέ εν ρετρώ αδερφέ! :)

Ειδικά για το SNES, στο σωστό σημείο είσαι! ;)

Enjoy the forum!

(Kambia, τουρτίτσα?! Έχω λιγούρα! :p )
 
καλως ηρθες φιλε!! εχει πολυ πραμα στο gaming section του φορουμ !! καλη πλοηγηση!
 
30; Μόνο; Χα χα! Καλώς ήρθες! Θα ξεπαραδιαστείς, αλλά το αξίζει!
 
Welcome φίλε! Καλές συλλογές!!! :)
 
pooky(1) είπε:
.... Θα ξεπαραδιαστείς, αλλά το αξίζει!
Γι αυτό θα χρειαστεί μερικές από τις παρακάτω βαλίτσες :D

cake-fun-5-16-07.jpg

H συγκεκριμένη βέβαια είναι για φάγωμα!

Καλώς όρισες στην παρέα μας
 
Καλώς ήλθες και από εμένα!!! :flower:

 


 
Καλως ορισες σειρα.Η γεννια των τριανταρηδων σε χαιρετα.
 
καλως ορισες!!!

καποια στιγμη να μας δειξεις την συλλογη σου να την θαυμασουμε!!!
 
καλως όρισες και απο μένα..
 
Καλως ηλθες. Απο ... 'βιτσιοζους' που αρεσκονται να βλεπουν κουτια με Manuals και 'ψιψιψονια' , δόξα τω θεώ είμαστε αρκετοί!

Ανυπομονω επισης να χαζέψω φωτογραφίες της συλλογής σου!
 
καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας φιλε μου.
 
Πίσω
Μπλουζα