Επέτειος στον παράδεισο!

BETTY BOOP

Official *GOD* of RetRo
Joined
25 Απρ 2010
Μηνύματα
9.270
Αντιδράσεις
6.087
4 χρόνια στο Retromaniax στην όμορφη παρέα των αναμνήσεων από τις πιο ωραίες δεκαετίες.

Με τη συμμετοχή μου στο forum θυμήθηκα πολλά πράγματα από το παρελθόν, άλλα είχα ξεχάσει, άλλα μου δημούργησαν μια γλυκιά νοσταλγία, εμπλούτισα κι εγώ την ιστοσελίδα με τις αναμνήσεις μου.

Ευχαριστώ όλη την παρέα!

Να 'στε πάντα καλά!!!

Χριστίνα
 
Σου εύχομαι να έχεις την ίδια δυναμική παρουσία Betty Boop! :)
 
Να εισαι καλα Χριστινα!!Σε ευχαριστουμε και εμεις!!
 
Να τα κάνεις 8 και 18 και 28!...Να σαι καλά! :flower:
 
Να'σαι καλά Χριστίνα και όλοι μας να γεράσουμε παρέα με το GRM.
 
Nα σαι καλα χριστινα ειναι χαρα ολων μας πιστευω να υπαρχουν μελη σαν και σενα στο forum:flower:
 
Ώστε 4 χρόνια, ε? :D

Μπράβο ρε Χριστινάκι! Να τα χιλιάσεις! :flower:
 
Να σαι και και να περναμε καλα με τις αναμνησεις... :wave:
 
Mολις πηρα χαμπαρι οτι και γω πριν 3 μερες εκλεισα 3 χρονια εδω μεσα.Αντε να τα χιλιασω :p και καλα να περναμε ολοι :D
 
metalcandyman είπε:
Mολις πηρα χαμπαρι οτι και γω πριν 3 μερες εκλεισα 3 χρονια εδω μεσα.Αντε να τα χιλιασω :p και καλα να περναμε ολοι :D
Cheers που λεγανε οι αρχαιοι Ελληνες..
 
metalcandyman είπε:
Mολις πηρα χαμπαρι οτι και γω πριν 3 μερες εκλεισα 3 χρονια εδω μεσα.Αντε να τα χιλιασω :p και καλα να περναμε ολοι :D
Ο Απρίλης φαίνεται ότι είναι ο μήνας του GRM καθώς και γω πριν λίγες μέρες έκλεισα 4 χρόνια. Άντε να ζήσουμε Βασίλη και να ζβήσουμε κεράκια (όπως θα έλεγες κι ο Rygar.)
 
Betty Boop, σου ευχομαι μια εξισου παραδεισενια συνεχεια!
 
johnny19818 είπε:
Ο Απρίλης φαίνεται ότι είναι ο μήνας του GRM καθώς και γω πριν λίγες μέρες έκλεισα 4 χρόνια. Άντε να ζήσουμε Βασίλη και να ζβήσουμε κεράκια (όπως θα έλεγες κι ο Rygar.)
Αντε και σε σενα μια μπυριτσα... :2beers:
 
Να τα 100στήσεις Χριστίνα σου εύχομαι (στην όμορφη παρέα του GRM)
 
Πίσω
Μπλουζα