Επαναλήψεις τηλεοπτικών σειρών: Πληροφορίες για RetroDB

Gifra

RetroWannaBe
Joined
3 Νοέ 2012
Μηνύματα
64
Αντιδράσεις
17
Νομίζω έπρεπε να δημιουργηθεί καινούργιο thread για να μη σπαμάρουμε το 'Μικρές Διορθώσεις'.

Gus είπε:
Επανάληψη του "Σοφία Ορθή" στον ΑΝΤ1 Ελλάδας.
Από τις 25/11, στις 3:30 π.μ.

Mandrake είπε:
Έτοιμο, ενώ πρόσθεσα ημερομηνία προβολής πρώτου επεισοδίου, διάρκεια και κάποια άλλα στοιχεία που έλειπαν. Εάν γνωρίζετε ότι σε κάποια επανάληψη τα επεισόδια προβάλλονται δύο-δύο, τρία-τρία κτλ., κρατάμε τέτοιο στοιχείο στη βάση, οπότε καλό είναι να το λέτε. :) Σ' ευχαριστώ!

Gus είπε:
Χθες έδειξε τα 2 πρώτα επεισόδια μαζί. Απόψε έδειξε μόνο 1.
 
metalcandyman είπε:
Πω-πω την πάτησα, συγνώμη. Δεν ξέρω αν πρέπει να υπάρχει εξειδικευμένο thread μόνο για προσθήκες στην retrodb. Ας το κανονίσουν οι Moderators για να υπάρχει μια τάξη εδώ.
 
Μα το "Μικρές Διορθώσεις" και κάποια άλλα αντίστοιχα, είναι ακριβώς για διάφορες τέτοιες περιπτώσεις. Δε χρειάζεται να χωρίζονται σε κατηγορίες με threads για κάθε ξεχωριστή περίπτωση που προτείνετε για κάποια διόρθωση ή προσθήκη. Κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να γίνει merge, ολότελα, σε ορισμένα απ' αυτά τα threads. Είναι αδύνατον να βάζουμε εκατό threads σε παρακολούθηση κάθε φορά και να πηδάμε από το ένα στο άλλο και φυσικά πιστεύω ότι μπερδεύεται και ο κάθε συμφορουμήτης που θέλει να συνεισφέρει, με κάτι τέτοιο. Ας είναι...
 
Πίσω
Μπλουζα