Εσείς, ποια κόλλα χρησιμοποιούσατε στο σχολείο;

Οντως στο αμαρτωλο παρελθον μου ανηκει.Εχω κοψει εδω και πολλα χρονια αυτες της δραστηριοτητες :p :p :p :p
 
Συγγνώμη που σου την είπα, ξέρω πολλούς που είχαν αυτό το χόμπυ, μάλιστα τους κράταγα και παρέα σαν παιδάκι όταν στήνανε τις ξώβεργες, (είδες τι αμαρτωλή είμαι και γω;) αλλά τότε δε είχαμε συνείδηση ότι παραβιάζαμε την άγρια φύση και καταστρέφαμε την ενδημική πανίδα της χώρας μας. Φλώροι, καρδερίνες, τουρλιά, παπαδίτσες είναι τα δικά μας πουλιά! Δε θα ξεχάσω ποτέ μου που τα βάζανε μετά στα κλουβιά και αυτά δε στεκόντουσαν λεπτό, κάνανε σα τρελά μέχρι που χτυπάγανε θανάσιμα το κεφάλι τους στο ταβάνι του κλουβιού. Τρέλα! Τέλος πάντων τώρα οι πουλοπιάστες διώκονται ποινικά και τιμωρούνται και καλά τους κάνουν αλλά το θέμα είναι να καταλάβουμε όλοι μας ότι η εμπορία της άγριας φύσης με ότι συνεπάγεται αυτό είναι καταστροφή.
Παρόλα αυτά θα θελα να μάθω τι είναι η ποντικόκολα;
 
Σιγα που μου την ειπες δεν υπαρχει προβλημα εδω μκεσα εξαλου τα παντα λεμε και της αποψεις μας γενικοτερα :) :) :) :)
Τωρα οσο για την ποντικοκολλα ειναι πολυ δυνατη κολλα που την βαζουμε σε καποια επιφανεια για να πιασουμε ποντικια.Περναει το ποντικι κολαει πανω και αντε γεια:p:p:p:p
 
Χαχα metalcandyman είσαι γεννημένος κυνηγός! Αλλά για τα ποντίκια θα σου πω μπράβο.
 
UHU και με προσοχη, λεφτα δεν υπηρχαν και η Logo μας ηταν αγνωστη.
 
Πίσω
Μπλουζα