Εφυγε ο ηθοποιος Σπυρος Μισθος.

Ήταν γείτονάς μου για δύο χρόνια στην πολυκατοικία της Φωκίωνος Νέγρη όπου μένω, τουλάχιστον για δύο χρόνια. Τότε ήταν παντρεμένος με την πρώτη του γυναίκα (μια ηθοποιό που το επώνυμό της νομίζω ότι ήταν Αδαμοπούλου). Τον έβλεπα κάθε μέρα γιατί έμενε έναν όροφο πιο κάτω από εμένα (εγώ έμενα στον πέμπτο και εκείνος στον τέταρτο). Σαν χτες ήταν... Δεν μπορώ να το πιστέψω.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μου ήταν πολύ συμπαθής. Καλό Παράδεισο..
 
Κι εμένα μου ήταν πολύ συμπαθής. Ελαφρύ το χώμα.
 
Δεν ειδα πουθενα ηλικια, αλλα σιγουρα ηταν νεος ακομα.
Και να σκεφτει κανεις οτι μονο μια εβδομαδα προτου φυγει ειχε τη γιορτη του κι ολοι του ευχονταν Χρονια Πολλα...
Ο Θεος να τον αναπαυσει.
 
Εγω παλι ειδα καπου οτι ηταν 62.
 
Ήταν πολύ ωραίος άνδρας στα νιάτα του, ρόλος κλειδί για μένα τον νεαρό που έπαιζε στο " Ο Ταμπτακος στο ναυτικό" που έκανε το ζευγάρι με την Χριστινα Παππα. Καλό παράδεισο να χει.
 
Ωραίος ηθοποιός.Είχε πολύ συμπαθητική - ευγενική φυσιογνωμία. Κρίμα... Καλό ταξίδι.:(
 
Δεν ειδα πουθενα ηλικια, αλλα σιγουρα ηταν νεος ακομα.
Και να σκεφτει κανεις οτι μονο μια εβδομαδα προτου φυγει ειχε τη γιορτη του κι ολοι του ευχονταν Χρονια Πολλα...
Ο Θεος να τον αναπαυσει.
Νομίζω ότι ήταν λίγο πιο πάνω από 60. Αν υπολογίσω ότι όταν έκανε τη συνέντευξη με την Τατιάνα Στεφανίδου ήταν 58.... @ optimus_prime: 68 δεν ήταν γιατί η εν λόγω συνέντευξη έγινε πρόσφατα σχετικά
 
Ήταν μαζί με τον Καληώρα στη σχολή θεατρου. Ο Καληωρας ειναι 68 και διαβαζω και αυτος ηταν τοσο.

Τον εβλεπα στο καλημερα ζωη πριν χρονια. Κριμα παει και αυτος.
 
Το θεμα ειναι πως ολοι εικαζουμε. Ηλικια δεν ειδαμε πουθενα ενω βλεπουμε σχεδον παντα οταν φευγει ενας καλλιτεχνης.
 
Όμορφος άνδρας, πολύ συμπαθής. Τον είχα δει δύο φορές στο θέατρο με τον Τσιβιλίκα. Καλή του ανάπαυση.
 
Πριν λιγο ακουσα στην Τατιανα οτι ηταν 61 χρονων συμφωνα με το ρεπορταζ.
 
Κρίμα. Συμπαθής ηθοποιός...
 
Νομίζω ότι ήταν λίγο πιο πάνω από 60. Αν υπολογίσω ότι όταν έκανε τη συνέντευξη με την Τατιάνα Στεφανίδου ήταν 58.... @ optimus_prime: 68 δεν ήταν γιατί η εν λόγω συνέντευξη έγινε πρόσφατα σχετικά

Σ'αυτό το link το διάβασα.

https://www.tvfreaks.gr/news/spyros-misthos-i-agnosti-istoria-me-tin-epimeleia-ton-paidion-tou/
 
Σε συνέντευξή του στην εκπομπή "Αποκαλυπτικά" του Open - η οποία προβλήθηκε το 2017 - ο εκλιπών αποκάλυψε πως αντιμετώπιζε οικονομικά προβλήματα.

 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλημέρα…..όταν φεύγει ένας ηθοποιός , η ψυχική μου υγεία είναι μετέωρη ώσπου να συνειδητοποιήσω ότι αυτόν τον άνθρωπο που τον έβλεπα και τον΄΄ βλέπω όποτε θέλω ΄΄ ..δεν υπάρχει πια σε αυτόν τον μάταιο κόσμο…..
 
Πίσω
Μπλουζα