Ζηταω μια ταινια της Φιλινη ο Πειρασμος

λετισια

RetroN00b
Joined
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
5
Αντιδράσεις
0
Καλημερα!!Ψαχνω να βρω μια βιντεοταινια με την Ελενη Φιλινη και τον Γιαννη Κατρανη που λεγεται Πειρασμος.Μενω επαρχια και δεν μπορω να την βρω.Μπορει να βοηθησει καποιος?
 
Έχεις εξαντλήσει το ψάξιμο σε On line καταστήματα?
 
Ναι.Εδω στον Βολο,δεν μπορω να την βρω.Δυστυχως.
 
Πολύ δυσκολα.Ομως κατι μπορει να γίνει.

Οτιδιποτε έχω θα επανελθω (το ελπίζω)
 
Eπειδη εισαι βολιωτακι και θα καταλαβεις, κοιταξες στο Βιντεο Αλφα (στην αρχη της Παγασων); Ειχε αρκετες βιντεοκασετες μεχρι και σχετικα προσφατα. Επισης στο VIP's στη Κασαβετη; Πλακα πλακα και στο Casablanca στη Δημητριαδος εδιναν βιντεοκασετες προς πωληση προσφατα, αν και δε νομιζω εκει να εχουν κρατησει ελληνικες. Παλιοτερα ειχε και το Place στη Γκλαβανη αλλα τωρα εν νομιζω. Πολλα παλια "βιντεοκλαμπ" βγαζουν κατα καιρους στη φορα παλιο υλικο. Δεν εχεις να χασεις τιποτα αν ρωτησεις. Μπορει να εισαι τυχερη και μαλιστα σε μερη που δε φανταζεσαι τι μπορει να εχουν στις αποθηκες τους. Κι εξυπηρετηση θα τους εκανες να τους αδειασεις το χωρο. Αν θυμηθω καποια αλλα θα επανελθω.
 
Να ειστε καλα παιδια!!Ευχαριστω πολυ!!Θα κοιταξω και εκει παλι!!
 
Ευχαριστα νέα (εν μερη)

Η βιντεοτενια ειπάρχει στο γνωστό club του Πειραια.Το κακό ειναι οτι είσε μακριά(απο οτι διάβασα μένεις Βόλο).

Η βιντεοταινια διατήθετε μόνο σε VHS με εβδομαδιαια ενοικιαση(οποτε βρεθώ προς τα εκει θα την νοικιασω και για παρτυ μου) και ειναι αγνωστο σε τι κατασταση ειναι.

Πολλές απο τις βιντεοκασέτες του PG ειναι σε κακά χάλια ,όχι όλες βεβεα.

Εαν την νοικιασω, δεν ξέρω το πότε [edit] πνευματικά δικαιώματα [edit]

Aυτα. Ελπίζω να βοίθησα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να σαι καλα φιλε μου!!!ναι εχω βιντεο!!Δεν πειραζει ,ας μην παιζει και καλα!!!Στειλε μου μηνυμα οταν πας,για να σου δωσω το μειλ μου!!!Ευχαριστω παρα πολυ για το ενδιαφερον σου,και που μπηκες στο κοπο να απαντησεις!!!
 
Αλήθεια γιατι εχεις κολλήσει ειδικά με αυτη τη βιντεοτενία ?

Σου αρεσει γενικά να βλέπεις Ελληνικό video η για δικους σου λόγους την θέλεις?

Δεν έχει τυχει να την δώ, για αισθηματικη τη κοβω.

Είμαι λάτρης της Φιλήνη και καποια στιγμή θα παω στο μαγαζί να την νοικιάσω.

Χθές ειχα δει το ''Κοριτσι του μπάτσου'' (1989) πολύ καλή βιντεοτενια ,με τη Φιλήνη σε ρόλο δημοσιογράφου -ρεπορτερ.
 
Καλησπερα.Βασικα την ψαχνω αυτη την ταινια εδω και καιρο,με την ξαδελφη μου που ειναι φαν της Φιλινη.Εγω βλεπω πολλες ταινιες ειδικα τις πιο παλιες,αλλα κανω και συλλογη οσες ταινιες μπορω.αυτη που λες την εχω δει,το κοριτσι του μπατσου.Ωραια ειναι.Παντως πολυ θα με εξυπηρετησεις αν πας,και μου στειλεις ενα αντιγραφο!!Να σαι καλα,και ευχαριστω.
 
Πίσω
Μπλουζα