Ηρθε!!!!!!!!!!

Και αυτό το μωβ χαρτονόμισμα που γράφει "500" επάνω είναι ακόμα πιο όμορφο, οπότε λέω να το κρατήσω... :D
 
Maddog, με αυτό το μωβ χαρτονόμισμα παίρνεις 2 Γουιιά (Το Γουίι, τα Γουιιά), για σκέψου το :D

Pooky, με αυτό το χρώμα, μόνο ο σταυρός και μερικά στεφάνια του λείπουνε ρε :biglaugh: :biglaugh:
 
Ι Love the Sinclair black.

Δεν είπα ότι θα το αγοράσω όμως!!!!!!!

(Άλλωστε 500 ευρώ είναι 10 (ΔΕΚΑ) Dreamcast...... LOL!!!!! )
 
Rygar είπε:
Maddog, με αυτό το μωβ χαρτονόμισμα παίρνεις 2 Γουιιά (Το Γουίι, τα Γουιιά), για σκέψου το :D
Προσωπικά με το 500ρικάκι πήρα XBox, PS2, Gamecube (όλα brand new), κάμποσα αξεσουάρ, μπόλικα αυθεντικά παιχνίδια και μείνανε και ρέστα νομίζω... :)

Γουιιιιιι δεν θα έπαιρνα ποτέ, μου προκαλεί αποστροφή ο τρόπος χειρισμού. Είμαι παραδοσιακός τι να κάνουμε! Και δεν νομίζω επίσης ότι η γυναίκα μου θα χαιρόταν να με βλέπει να χοροπηδάω σαν κατσίκι στο σαλόνι της...εδώ με το ζόρι ανέχεται την "συμβατική" μου τρέλα. :)
 
Καλη φάση οι κονσολίτσες. Εμένα αντιθέτως δε μου αρέσουν τα χειριστήρια αυτού του είδους, δηλαδή να χειρίζομαι το joystick με τον αντίχειρα. Εχω συνηθίσει το joystick να είναι σταθερό. Είχα παίξει το Prince of persia στο Xbox ενός ξαδέρφου μου και μετά από μερικά λεπτά είχα σπαστεί εντελώς.
 
Rygar είπε:
Καλη φάση οι κονσολίτσες. Εμένα αντιθέτως δε μου αρέσουν τα χειριστήρια αυτού του είδους, δηλαδή να χειρίζομαι το joystick με τον αντίχειρα. Εχω συνηθίσει το joystick να είναι σταθερό. Είχα παίξει το Prince of persia στο Xbox ενός ξαδέρφου μου και μετά από μερικά λεπτά είχα σπαστεί εντελώς.
Αν είσαι προκατειλημένος δεν πρόκειται να συμφιλιωθείς ποτέ με τους νεους τρόπους χειρισμού. Τα ίδια έλεγα κι εγω στον Wally (δεν μπορώ να παιξω FPS με pad κλπ), αλλα στην πορεία - και αφού μου εσπάσαν και λίγο τα νεύρα - συνήθισα και δεν μου κακοφαίνεται πλεον. Βέβαια όσον αφορά τα arcades τα πράγματα είναι όντως λίγο ζόρικα για εμας τους ρετρο-gamers ;)
 
You can't teach an old dog new tricks.

Εγώ πληρώ και τα 2 κριτήρια: "old" και "dog", οπότε αφήστε με σε παραδοσιακούς τρόπους χειρισμού! :)
 
Βρε keeperακο μου, ΔΕΝ είμαι προκατειλημμένος. Είδα το παιχνίδι, το POP 2 thrones, το γουστάρισα, φοβερά τα γραφικά του, λέω του κουνιάδου μου "δώς μου να παίξω" και μετά από 20 λεπτά είχα σπασμένα νεύρα, γιατί δεν τα πάω καλά σε λεπτεπίλεπτες κινήσεις του αντίχειρα. Με εκνεύριζε αφάνταστα το μικρό Joystick. Είμαι λάτρης του Joystick των arcades, και μόνο με αυτά τα πάω καλά. Είμαι παλιόσκυλο που λέει το τρελόσκυλο :D
 
Πίσω
Μπλουζα