Η Δαιμονισμένη

MATINA79

RetroN00b
Joined
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
17
Αντιδράσεις
4
Η δαιμονισμένη (1975)


RetroDB:
http://www.retrodb.gr/wiki/index.php/%CE%97_%CE%B4%CE%B1%CE%B9%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B7

1.είδα κάποτε μια ταινία με την Κατια Δανδουλάκη που ήταν γιατρός και εκανε ερευνες για τη σχιζοφρενεια! και τελικα αρρωστησε κι αυτή απο σχιζοφρενεια(!)

2. ειδα μόνο το τέλος της ταινια αλλα μου έκανε εντυπωση και θέλω να τη βρω. Λοιπόν, νομίζω έπαιζε ο Βασίλης Διαμαντόπουλος (πατέρας) και η Άννα Ματζουράνη(κόρη). Αυτός ήταν νομίζω ζωγράφος και έμεναν σε μια βίλα και στο τέλος δε καταλαβα για ποιο λόγο κλεινει τα πατζουρια καρφωνοντάς τα σταυρωτα με σανιδες και κλεινοντε μέσα στο σπιτι

αν κάποιος γνωρίζει τους τίτλο ή την υποθεση ας μου το πει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι αυτή είναι!!! Ευχαριστώ πολυ. όσο για την άλλη ταινια τώρα που το σκεφτομαι δεν ξέρω αν ειναι αυτοι οι ηθοποιοι...
 
μονο ο διαμαντοπουλος και η ματζουρανη δεν επαιζαν.ο γιαννης χειμωνιδης και η αμαλια γκιζα ηταν.συζηγος του βασιλη μητσακη που εκανε τον παπα στην ταινια.ο ποιος γνωστος ρολος της ηταν στην ετυμηγορια οπου σε μια ιστορια της σειρας εκανε μια χηρα πετρα του σκανδαλου.
 
Και μια εικόνα απο την ταινία:

no_img.jpg

Σύντομα οι τίτλοι και σκηνές
 
Και ένα απόσπασμα απο την ταινία:

[video=youtube_share;pR5sYmJanjQ]

 
Δυστυχώς, πολύ κακή ταινία, κατά τη γνώμη μου. Μόνο για την αγαπημένη μου Κάτια Δανδοιυλάκη θα μπορούσα να το ξαναδώ.
 
Πίσω
Μπλουζα