Η Συνομωσία της Σιωπής

Νικόλας

RetroN00b
Joined
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
9
Αντιδράσεις
4
Μήπως θυμάται κανείς τίποτα σχετικό μ' αυτή τη σειρά επεισοδίων; Αν θυμάμαι καλά ήταν του Μαστοράκη.
 
Ευχαριστώ Wally για το συννημένο. Κρίμα που δεν σώζεται τίποτα απ'αυτή τη σειρά.
 
Βοήθεια!!!

Θέλω βοήθεια παιδιά!!Δεν θυμάμαι πως λεγόταν μια παλιά ξένη σειρά που παιζόταν στην ΕΤ1!!

Σενάριο:Ήταν μια παρέα παιδιών 4 με 5 άτομα,τα οποία είχαν ένα χάρισμα.

Αν ήθελαν η αν βρίσκοταν σε κίνδυνο κλείναν τα μάτια κ εξαφάνιζοταν κ πηγαίναν σε άλλο μέρος!!!

Κ μάλιστα κάποιος κακός τους κυνηγούσε για να τους πάρει το χάρισμα...

Παιζόταν κάπου 93'-95'.

Την θυμάται κανένας???
 
υπαρχουν πλανα στο goldtv απο τη σειρα Εισβολή από άλλο πλανήτη που ειναι στην ουσια η συνεχεια της Συνομωσίας της Σιωπής
 
To GoldTV εχει πλανα του Συνομωσία της Σιωπής απλα ειναι κατα λαθος περασμενα ως Εισβολή από άλλο Πλανήτη (τους εχω ενημερωσει).

Για να το κανω πιο κατανοητο:

To Εισβολή από άλλο Πλανήτη που ειναι σε 3 μερη ειναι το Εισβολή από άλλο Πλανήτη :)

Το Εισβολή από άλλο Πλανήτη που ειναι σε 6 μερη ειναι το Συνομωσία της Σιωπής ;)

Εχω φαει μεγαλο κολλημα και εχω δει και τα 2 επεισοδια πανω απο 3 φορες το καθενα. Ποσο μπροστα ηταν η Ελληνικη TV τοτε...
 
μπραβο φιλε Wally για την αμεση ενημερωση. μιλαμε οντως για 1973-1974;
 
Λιγη υπομονη διοτι πολυ συντομα θα υπαρξουν πολλες λεπτομερειες εδω μεσα, οσο αφορα τα δυο πρωτα Ελληνικα sci-fi σηριαλς ;)
 
Πίσω
Μπλουζα