Η συλλογή μου [dreamcast]

metalcandyman είπε:
Ακου τι θα σε πω μεγαλε γιατι καλη η πλακα και ο χαβαλες αλλα επειδη στη ζωη τα πραγματα δεν ειναι μονο videogames εχουμε και αλλα προβληματα και τα νευρα ειναι πανω απο το κεφαλι γιαυτο μη με λες εμενα αν εχω στοιχειωδη λογικη ενως απλου ανθρωπου και θεωριες περι NINTENDO FANS και να χαμε να λεγαμε.Αν εμπαινες πιο συχνα εδω μεσα και διαβαζες posts μου θα καταλαβαινες τον χαβαλε και την πλακα οπως τον καταλαβαν ολοι οι αλλοι μετα το post που εγραψα με την φοτωγραφια και που 9 στης 10 φορες αυτο κανω γιατι ετσι ειμαι γουσταρω την πλακα και τον χαβαλε.Ειδες στην φωτογραφια καμια σπασμενη κονσολα η να ανεβασω καποιο βιντεο που να την καταστρεφω φυσικα και οχι αλλα θυμηθηκες δυο μηνες μετα να μπεις και να γραψεις αυτα που γραφεις χωρις να ξερεις καν ποιος ειμαι και πως ειναι ο χαρακτηρας μου εδω μεσα.Εκει που παω να ηρεμησω απο τα edits και τα pm ολο και καποιος θα βρεθει χωρις λογο να με γυρισει τα μυαλα.Για να το γνωριζεις το Dreamcast ειναι μεσα στης κονσολες που μετριουνται στα δαχτυλα τους ενος χεριου που ειναι διπλα στην τηλεοραση μου απο την πρωτη στιγμη που της αγορασα και δεν εχουν μετακινηθει ποτε.Εχω εκθιασει ουκ' ο λιγες φορες το Dreamcast και εχω γραψει ενα σωρο reviews για παιχνιδια του εδω μεσα αλλα δεν θα κατσω να ασχοληθω παραπανω με οποιον δεν μπορει να καταλαβει την πλακα και τον χαβαλε.

xaxaxaxa αυτο που ηθελα το πετυχα ..ηρεμισε δεν εχω κατι μαζι σου..Αλλα να ξερεις οτι αυτα που αναιβαζεις τα βλεπουν και σχετικα νεα μελοι :D ..Να περιμενεις με αυτα που αναιβαζεις και την αντιποδα ανταποκριση...φιλικα παντα..Ειδες παντως δεν σε ηξερα αλλα μετα απο αυτο σε εμαθα και οποτε δεν θα ξαναπειραχτω..!

Παντως αυτο ισχυει για το shen mue :D οχι για σενα προσωπικα γενικα.

Μην εισαι τοσο ριχος ρε παιδι μοθ τ τσ τσ τσ..Απλη λογικη ενος ανθρωπου για να καταλαβει ποσο επος ειναι το Shen mue 2 απο το wii..Ελα τωρα φιλε metal candyman
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Toτε και γω δεν θα σε απαντησω ξανα ετσι :D Ωσο για τα νεα μελη καλο ειναι να κανουν μια γυρα στο forum να παρουν πρεφα τι ειναι ο καθενας και πιο ειναι το στυλ του γιατι δεν γεινεται αλλη συμπεριφορα να εχουμε για τα νεα μελη και αλλη για τα παλια :D
 
εσυ συνεχισε κανονικα κανε την πλακα σου αλλα θα αναβω και εγω φωτιες που και που στο λεο :diablotin: (μεταξυ μας) :beer:
 
Ρε εγώ που είμαι φαν όλων των Ιαπωνικών εταιρειών (πλην της Sony) ισάξια, τι να πω; Η βαριοπούλα με βάρεσε στην καρδιά!

Το κακό με τον metalcandyman είναι ότι για να ανταποδώσω το χτύπημα θα έπρεπε να βάλω το σφυρί του Thor πάνω σε προϊόν Nintendo, πράγμα που δεν γίνεται με τίποτα!

Αν πετύχω πάντως κάνα arcade Pac Man ίσως το φωτογραφίσω καθώς το στοχεύω με μεταλλικό άγαλμα-βραβείο του Sonic!
 
Η πλακα και το πειραγμα ειναι το αλατο-πιπερο , χωρις αυτο δεν εχει φαση η υποθεση :p . Απλα με μετρο παντα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
cast128dreams είπε:
εσυ συνεχισε κανονικα κανε την πλακα σου αλλα θα αναβω και εγω φωτιες που και που στο λεο :diablotin: (μεταξυ μας) :beer:
Να αναβαβεις ωσες φωτιες θελεις φιλαρακι μου συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια εξαλου αλλα μετα να ξερεις οτι θα αναβω και γω πυρκαγιες :diablotin:
Ωσο για το shenmue και το 1 και το 2 συμφωνω οτι ειναι παιχνιδιαρες και φερνουν στα ορια του το Dreamcast και ειδικα αν τα δεις με VGA το οποιο ξερω πολυ καλα πως ειναι γιατι τα εχω παιξει με VGA η ακομα και το πανεμορφο Ecco the dolphin που εχω γραψει ενα μικρο review εδω μεσα αλλα μην τα παρα λεμε ομως γιατι μπορει το Wii να μην εχει της τεχνικες δυνατοτητες του xbox 360 η του PS3 αλλα εχει και αυτο καποια παιχνιδια με εντυπωσιακα γραφικα οπως ειναι τα metroid το Xenoblade cronicles το zelda skyward sword τα super mario galaxy και πολλα αλλα που δεν θα μπορουσε να τα σηκωσει το Dreamcast.

@Dr.SLUMP Χαχαχαχαχαχαχαχαχα ρε φιλε πετυχες τον τελειο συνδιασμο να σπασεις το αγαπημενο μου παιχνιδι με ενα μεταλικο αγαλμα του sonic Που τον απεχθανομαι :D
 
.Κοιτα τωρα οσον αφορα παντως την βαριοπουλα εγω ισως το εκανα σε ενα ps2...

Να αναβαβεις ωσες φωτιες θελεις φιλαρακι μου συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια εξαλου αλλα μετα να ξερεις οτι θα αναβω και γω πυρκαγιες[/color]]

το θεμα ειναι ποιος κραταει τον αναπτηρα και ποιος την βενζινα :D και μιας και ξεφυγε η κουβεντα πρεπει να πουμε στο παιδι ενα ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ!!

Καλο παιχνιδι φιλε...!!

δεν φταιω εγω ξεπροβαλα τα στηθος μου να υπερασπιστω το Dreamcast απο κατι αστειακια με βαριοπουλες με σιδερενια λαβη!!

οτι θες εδω στο retromaniax :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι ? ο metalcandyman δεν σπαει με βαριοπουλες τα μηχανηματα?

παει χαλασε ο κοσμος....
 
Πίσω
Μπλουζα