Η GameBoy συλλογη μου

johnny_salonica

RetroActive
Joined
21 Μάρ 2008
Μηνύματα
297
Αντιδράσεις
18
Και η δικιά μου συλλογή όπως υποσχέθηκα:

attachment.php


attachment.php


attachment.php


Όχι ιδιαίτερα πράγματα αλλά με ικανοποιεί προς το παρόν.
 
Μια χαρα εισαι φιλε,να τα παιζεις να τα χαιρεσαι.Εγω δεν ειμαι συλεκτης οτι εχω και φαινονται στης φοτωγραφιες και καποια αλλα που εχω στην κοπελα μου τα εχω απο τοτε που τα ειχα παρει.Φανατικος gamer ειμαι και τιποτα παραπανω.
 
Όμορφες συλλογές Johny!!
 
Εγω απλα ανεβασα δυο photo αν υπαρχει προβλημα διαγραφω το μηνυμα δεν με πηραζει. :D
 
Εκ μέρους μου κανένα απολύτως πρόβλημα, όμως φοβούμαι ότι θα μπερδευτούν τα μέλη και θα αρχίσουν να δείχνουν όλοι εικόνες από δικές τους συλλογές. :)
 
Βλέπω και κάποια σφραγισμένα. Για συλλογή αγοράστηκαν ή απλώς δεν βρήκες ποτέ χρόνο να ασχοληθείς;;

;)
 
Πρώτον να ευχαριστήσω τους υπεύθυνους για την μεταφορά του θέματος. Στα της συλλογής τώρα, τα παιχνίδια που είναι σφραγισμένα είναι τα: Ice Age 2, Fifa 07 και Germany 2006. Απλά αγοράστηκαν και τα 3 μαζί και παρέμειναν κλειστά λόγο έλλειψης χρόνου. Σίγουρα και αυτά κάποια στιγμή, θα πάρουν τον δρόμο τους για το slot 2 του DS.
 
To pocket music το έχεις παίξει φίλε μου;

Λέει τίποτα;
 
CAP είπε:
To pocket music το έχεις παίξει φίλε μου;Λέει τίποτα;
Απο ότι ξέρω, το Nanoloop είναι ότι καλύτερο στο εiδος του για το Gameboy. Και το Pocket Music όμως δεν πάει πίσω, καθώς με υπομονή και αρκετούς πειραματισμούς μπορείς να δημιουργήσεις την δική σου φανταστική ρετρομουσική.
 
ωραια συλλογη Γιαννη,αντε με το καλο να τη μεγαλώσεις!!!! ;)
 
Πίσω
Μπλουζα