Η PS2 Συλλογή μου

sephirothson

RetroActive
Joined
5 Δεκ 2011
Μηνύματα
476
Αντιδράσεις
13
Σε καμιά περίπτωση δεν θεωρείτε πλήρης.Πώς θα μπορούσε εξάλλου όταν μιλάμε για την κονσόλα με τους περισσότερους τίτλους!!(Άσε που εγώ έχω περίπου 20 :p ) Θεωρώ πως τώρα είναι το ιδανικό χρονικό διάστημα να ξεκινήσει κάποιος μια συλλογή με παιχνίδια του ps2 μιας και μπορεί να τα βρει σε πολύ καλές τιμές ενώ και σε πολλά μαγαζιά υπάρχουνε ακόμα διαθέσιμοι τίτλοι.Μερικά τα βρήκα και sealed(castlevania,street fighter,resident evil CVX) ενώ σε μεταχειρισμένα γίνεται χαμός.Την κονσόλα την απέκτησα πριν 2.5 χρόνια περίπου για να παίξω κάτι horror παιχνιδάκια που ήθελα αλλά το τελευταίο διάστημα λιώνω τις συλλογές με τα sega παιχνίδια

 
Ωραία η συλλογή σου. Έχουμε και κοινά παιχνίδια :) . Είχα πάρει πακέτο το RE Code Veronica με το RE4. Πάντως αν σκοπεύεις να μαζέψεις του 2000+ τίτλους της κονσόλας, πολύ θα ήθελα να το δω...
 
johnny19818 είπε:
Ωραία η συλλογή σου. Έχουμε και κοινά παιχνίδια :) . Είχα πάρει πακέτο το RE Code Veronica με το RE4. Πάντως αν σκοπεύεις να μαζέψεις του 2000+ τίτλους της κονσόλας, πολύ θα ήθελα να το δω...
xaxaxa Πιο πολύ το είπα για να τονίσω το πόσο μεγάλη είναι η βιβλιοθήκη του ps2 ενώ εγώ έχω μόλις 20 :p Βασικά θέλω κάποια horror ακόμα οπότε μιλάμε για καμιά 10 παιχνίδια ακόμα περίπου. Παρεμπιπτόντως στην Δράμα έχει αρκετά sealed παιχνίδια τα οποία όμως είναι του στυλ WALL E, Scooby doo κτλ
 
sephirothson είπε:
Βασικά θέλω κάποια horror ακόμα οπότε μιλάμε για καμιά 10 παιχνίδια ακόμα περίπου.
Εμ, σαν κάτοικος της Racoon City επιβάλλεται να έχεις όλα τα horror παιχνίδια της κονσόλας...
 
Ωραιος φιλαρακι μπραβο για την συλογη και ευχομαι να την μεγαλωσεις :thumbup: Εχω και γω καμια σαρανταρια παιχνιδια που ηθελα να τα εχω original και ειμαι καλημενος δεν με ενδιαφερει να αποκτησω αλλα.Τα αλλα 2 τσουβαλια με παιχνιδια του ps2 Που εχω ειναι αντιγραφες.
 
Ωραια συλλογη , Kαλοπαιχτα!
 
Πίσω
Μπλουζα