Θυμάται κανείς ποια είναι αυτή η μεξικάνικη σειρά;

vasilikial

RetroNoob
Joined
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2
Αντιδράσεις
0
Θυμάμαι ότι παιζόταν στις αρχές της δεκαετίας του '90. Νομίζω στην κρατική τηλεόραση . Θυμάμαι μια σκηνή που μάλλον ήταν στο τελευταίο επεισόδιο. Ένας πατέρας με την κόρη του κοιτούσαν βίντεο με τη γυναίκα-μητέρα που πέθανε. Η σειρά πρέπει να είχε και μοναχές, μοναστήρι κάτι τέτοιο.
 
Για αρχή, μπορείς να ρίξεις μια ματιά στα τηλεπρογράμματα που ανήρτησα εδώ. Για να τα δεις με τη σειρά, πάτα Φίλτρα -> Ταξινόμηση κατά: Title και Αύξουσα.

Προσεχώς περισσότερα προγράμματα.
 
Για αρχή, μπορείς να ρίξεις μια ματιά στα τηλεπρογράμματα που ανήρτησα εδώ. Για να τα δεις με τη σειρά, πάτα Φίλτρα -> Ταξινόμηση κατά: Title και Αύξουσα.

Προσεχώς περισσότερα προγράμματα.
Μπορώ να βρω κάπου τα τηλεοπτικά προγράμματα μετά το ‘94;
 
Μπορώ να βρω κάπου τα τηλεοπτικά προγράμματα μετά το ‘94;
Αν λες για το φόρουμ, όπως θα είδες, το υποφόρουμ με τα τηλεπρογράμματα της δεκαετίας του '90 λέγεται "90-95" που σημαίνει ότι εκεί θα υπάρχουν προγράμματα από το Σάββατο 6 Ιανουαρίου 1990 έως την Παρασκευή 5 Ιανουαρίου 1996, καθώς τα αναρτώ εβδομάδα προς εβδομάδα, και ειδικότερα Σάββατο με Παρασκευή. Στόχος μου, μιας και τα αναρτώ εγώ, είναι να μπει το πλήρες πρόγραμμα. Τώρα βρίσκομαι στον Ιούνιο του 1990, οπότε έεεεχουμε ακόμα καιρό μέχρι να φτάσουμε εκεί που λες. Φυσικά και έχω στο αρχείο μου τηλεπρογράμματα μέχρι και το 1998, αλλά θα αναρτηθούν με τη σειρά.

Τώρα, αν αναφέρεσαι σε κάποιο άλλο site, δεν γνωρίζω.

Ελπίζω να σε καλύπτει η απάντησή μου.
 
Πίσω
Μπλουζα