Θυμαστε το τευχος με τον Robocop [Micromad]

Shadowdancer2501

RetroAdept
Joined
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.002
Αντιδράσεις
30
Αν θυμαμαι καλα ηταν χριστουγεννα και το τευχος εδινε και μια τραπουλα δωρο.Επισης ειχε ενα αφιερωμα στην ταινια Robocop και φυσικα στο παιχνιδι για 6128 αν δε κανω λαθος.Το πρωτο μου περιοδικο του χωρου...
 
...το θυμάμαι !! :D

Oπως είπες, όντως πρέπει να είχε δώρο μία τράπουλα (το Micromad ήταν τότε στα τελευταία του, και μοίραζε τέτοια δωράκια μήπως και ανέβουν οι πωλήσεις. Θυμάμαι είχε δώσει και μία ακόμα φορά δώρο μία τράπουλα !!).

Πολύ ενδιαφέρον αυτό που λες, ότι δηλαδή ήταν το πρώτο σου περιοδικό του χώρου, μια και οι περισσότεροι σε αυτό το forum ξεκίνησαν διαβάζοντας Η&C, CΓΟ και Pixel...

Εχω δρομολογήσει κάποια παλιότερα τεύχη Micromad για να σκανάρω, αλλά θα κοιτάξω μήπως βρω και αυτό το τεύχος για μελλοντικό σκανάρισμα... :)
 
Tί σόι τράπουλα? Με micros?

Σκάναρε την και αυτήν εάν είναι κάτι ενδιαφέρον (και βεβαίως υπάρχει ακόμη).
 
....μμμμ... όχι, δεν νομίζω ότι καμία απο τις δύο ήταν με micros....

Η μία είχε γελοιογραφίες, ενώ η άλλη δεν είμαι σίγουρος τι είχε...

Σπάω πάντως το κεφάλι μου να θυμηθώ που τις έχω βάλει... (αυτές, και τα ένθετα "Μόνο για Amstrad"). :confused:
 
Η τραπουλα του τευχους "Robocop" ηταν κανονικη.Στη πισω μερια ειχε το λογοτυπο του περιοδικου σε γκριζο φοντο.

@billy...καλα αυτο να δω και ας ριξω game over + credits respect!
 
Ναι αυτή με το γκρίζο και το AMSTRAD την είχα κι'εγω... ίσως την έχω ακόμα αλλά αυτό θέλει βόλτα στο πατάρι.
 
Πίσω
Μπλουζα