Καλα Χριστουγεννα 2009 απο τη SEGA

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.801
Αντιδράσεις
4.315
με ενα trailer με καποιους απο τους τιτλους του 2009 (σε φρικτο encoding,οταν βρω καλυτερη πηγη θα τη ποσταρω)


το jingle στην αρχη ειναι ολα τα λεφτα ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτό το madworld και το Bayonetta μου τράβηξαν αρκετά την προσοχή μπορώ να πω. :wait2:
 
Εμένα η συλλογή με τα games για το megadrive.
 
Κερδιστε ενα MegaDrive απο την Daily Mail!!!

win-a-megadrive-or-an-x-box-2.jpg


Και ομως δεν ειναι κολλαζ.Οι τυποι ειχαν μεινει στα "παλια" :)
 
(φαντασου ποσα εχουν μεινει απουλητα...)
 
Καλά τα άλλα, αλλά...Sonic and the...BLACK KNIGHT!?!?! :brick:

Arthurian Legend και Sonic; Καλά ποιος είχε αυτή την ιδέα; Γιατί δεν τον απέλυσαν; Αν είναι δυνατό τί άλλο θα δούμε! O Sonic και οι 300 στις Θερμοπύλες! Ήμαρτον!!
 
Ναι και του χρόνου θα δούμε τον Sonic μαζί με την κοκκινοσκουφίτσα.

SEGA όση συμπάθεια και να σου έχω εαν δεν μάθεις να σέβεσαι τους ήρωες σου που εσύ δημιούργησες και τους πελάτες σου τότε άντε γεια.

Το καλύτερο που έχει να κάνει αυτή η εταιρία είναι να βγάλει μία κονσόλα και να την διαφημίσει σωστά,να εξασφαλίσει lauch titles και συνεργασίες.Αυτοί ήταν οι λόγοι που απέτυχε το Dreamcast και το Saturn σε μικρότερο βαθμό.

Αυτά τα ολίγα και καλά Χριστούγεννα.
 
f2bnp είπε:
Το καλύτερο που έχει να κάνει αυτή η εταιρία είναι να βγάλει μία κονσόλα και να την διαφημίσει σωστά,να εξασφαλίσει lauch titles και συνεργασίες.Αυτοί ήταν οι λόγοι που απέτυχε το Dreamcast και το Saturn σε μικρότερο βαθμό.Αυτά τα ολίγα και καλά Χριστούγεννα.
E, όχι δα. Είναι κοινά αποδεκτό ότι τουλάχιστον το Dreamcast είχε το καλύτερο launch lineup από όλες τις κονσόλες μέχρι τότε (ίσως και μέχρι σήμερα; ). Σαφώς και δεν ήταν αυτός ο λόγος της αποτυχίας.

Καλά Χριστούγεννα και σε εσένα. :)
 
Maddog είπε:
E, όχι δα. Είναι κοινά αποδεκτό ότι τουλάχιστον το Dreamcast είχε το καλύτερο launch lineup από όλες τις κονσόλες μέχρι τότε ( ίσως και μέχρι σήμερα; ).
Μέχρι σήμερα θα έλεγα κι εγώ. Έκτοτε, το μόνο που κινήθηκε στα ίδια υψηλά επίπεδα ήταν μόνο το XBOX (το πρώτο).

Καλά Χριστούγεννα κι απο μένα :D
 
Πίσω
Μπλουζα