Καλημέρα Ζωή - Τα Επεισόδια

Τα επεισόδια της εβδομάδας 8 - 12 Μαρτίου 2006, 3 εβδομάδες πριν το τέλος της σειράς...

Υ.Γ.: Τότε το forum μας μετρούσε ήδη 3 μήνες ζωής!
 
Καιιιιι το "Καλημέρα Ζωή" ολοκληρώθηκε στις 31 Μαρτίου του 2006, γράφοντας 3093 επεισόδια, το 2ο μακροβιότερο σήριαλ της Ελληνικής τηλεόρασης.

Αντώνη, τώρα συνεχίσεις μόνο με τη "Λάμψη", σωστά; Ή θα αναρτήσεις και άλλα πράγματα για το "Καλημέρα Ζωή"; :)
 
Καιιιιι το "Καλημέρα Ζωή" ολοκληρώθηκε στις 31 Μαρτίου του 2006, γράφοντας 3093 επεισόδια, το 2ο μακροβιότερο σήριαλ της Ελληνικής τηλεόρασης.

Αντώνη, τώρα συνεχίσεις μόνο με τη "Λάμψη", σωστά; Ή θα αναρτήσεις και άλλα πράγματα για το "Καλημέρα Ζωή"; :)
μόνο με τη Λάμψη φίλε μου που ολοκληρώνεται και αυτή σιγά σιγά...πολύ δύσκολο αυτό που έκανα αλλά το έκανα!
 
μόνο με τη Λάμψη φίλε μου που ολοκληρώνεται και αυτή σιγά σιγά...πολύ δύσκολο αυτό που έκανα αλλά το έκανα!
Οκ, τέλεια!! :)
Πάντως, άπειρα respect γι' αυτό το ΤΙΤΑΝΙΟ έργο!!! Χαρά στην υπομονή και το κουράγιο σου!!! :)
 
Δύο ερωτήσεις, χωρίς να έχω δει τις περιγραφές των επεισοδίων, όπως έχουν παρατεθεί εδώ, επειδή δεν πολυξερω και χρονικά που τάσσονται οι υποθέσεις, ρωτάω τα εξής πολύ πολύ μπακάλικα.

Υπόθεση Λεωνίδα Άρχου = Υπόθεση Μεγάλου Κλόουν;
Υπόθεση Ανθρώπου Σκιά = Υπόθεση Παιδεραστών;

Επειδή ανεβάζουν διάφοροι το υλικό της σειράς και ο καθένας χρησιμοποιεί διαφορετικούς τίτλους, προσπαθώ να καταλάβω λίγο χρονικά τι συμβαίνει καθώς, η αλήθεια είναι ότι υπάρχει αρκετό υλικό από το σίριαλ συνεπώς, είναι εύκολη η παράταξη σε μια σειρά χρονικά σωστή.
 
Υπόθεση Λεωνίδα Άρχου = Υπόθεση Μεγάλου Κλόουν;
Υπόθεση Ανθρώπου Σκιά = Υπόθεση Παιδεραστών;
Ακριβώς!
Αυτές οι δύο υποθέσεις ήταν τη σεζόν 1996-1997, την, ομολογουμένως, καλύτερη όλης της σειράς.

Η υπόθεση του Μεγάλου και του Μικρού Κλόουν ήταν την περίοδο Οκτωβρίου 1996 - Ιανουαρίου 1997.
Η υπόθεση του Ανθρώπου Σκιά ήταν από τον Ιανουάριο μέχρι τον Ιούνιο του 1997, με μερικά επεισόδια του Ιανουαρίου να είναι κοινή με τους Κλόουν.

Όταν βρω χρόνο, θα προσπαθήσω να κάνω εναν κατάλογο με τις βασικές υποθέσεις και τις χρονικές περιόδους τους, και αν μπορέσω και τις δευτερεύουσες. :)
 
Αυτό θα είναι ευχής έργον, ένα χρονογράφημα των υποθέσεων της σειράς, κάτι αντίστοιχο και για τη Λάμψη θα ήταν χρήσιμο. Άλλωστε, από χρονογραφήματα, γνωρίζει ο Αρμαγεδδών, δημοσιογράφος είναι αφού, εκ της Αμερικής ορμώμενος ;)
 
Πίσω
Μπλουζα