Καλησπέρα!!!

W.B.

RetroN00b
Joined
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
8
Αντιδράσεις
0
Καλησπέρα σε όλους κ όλες!Καλώς σας βρήκα!Τον τελευταίο καιρό κάτι με έχει πιάσει (μάλλον επειδή φτάνω τα πρώτα -άντα :cool: ) κ άρχισα να ψάχνω στο νετ για διάφορα ολντσκουλ πράγματα subutteo, stratego, Mame κλπ. κ έπεσα σε αυτή την σελίδα που από όσο εχω προλάβει να ψαξω είναι καταπληκτική!Συνεχίστε έτσι!Bring Back the 80's -90's!!!
 
Καλως ηρθες στην ρετροπαρεα μας! :)

Καλη διαμονη με μπολικη νοσταλγια!
 
Σε ευχαριστώ!Αυτή είναι η κατάλληλη λέξη.Μάλλον φταίει αυτή η #@$@$@^$@&^ εποχή που ζούμε τώρα.
 
Καλωσόρισες στην παρέα μας και από μένα. Πρώτα -άντα ; :xm: Εγώ γράφτηκα εδώ όταν έκλεισα τα δεύτερα -άντα :D . Μια ιδέα είναι όλα!!!
 
Σε ευχαριστώ!Δεν λέω ότι με πήραν κ τα χρόνια, αν και πιστέυω ότι οι ηλικίες κοντά στα 30 έχουν μεγαλώσει λίγο πιο γρήγορα.
 
Γεια σου φιλε καλωσηρθες.Και μονο που εχεις το μεγιστο wonder boy avatar φτανει.
 
Νάσαι καλά!Είναι παιχνιδάρα με @@!
 
προσωπικο ρεκορ 2.114.680
 
Καλώς όρισες!

Enjoy the forum! ;)

(μια τούρτα παρακαλώ στο παλικάρι?! Νομίζω ότι πλέον είμαι σε καλά κιλά για να φάω κι εγώ! :p Ε, Κάμπια?! )

[edit] Βασίλη μου, μην τα φωνάζεις αυτά! Θα μας φέρεις κατάθλιψη! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραίος!Eγώ έχω κατεβάσει ένα τώρα αλλά μου τη σπάει με το πληκτρολόγιο :)
 
W.B. είπε:
Ωραίος!Eγώ έχω κατεβάσει ένα τώρα αλλά μου τη σπάει με το πληκτρολόγιο :)
Λογικο φιλε αδυνατων να παιξεις wonder boy με το πληκτρολογιο δεν βολευει καθολου.Παρε κανενα Gamepad logitech που ειναι και σκυλια να κανεις την δουλειας σου,Εκτος και αν παρεις κανενα joystic με original μοχλο και κουμπια που θα σε βγει πιο ακριβο.
 
Ναι κάποια στιγμή θα παρω ένα απτα 2 σίγουρα!
 
Καλωσόρισες στην παρέα μας!!
 
Καλώς ήλθες!

Subbuteo , ε; Εχεις καμια καλή συλλογούλα, να μας τη δειξεις να ζηλεψουμε; ;) Αυτες οι subbuteo - συλλογες ...παντα μου αρεσε να τις χαζεύω. (Όπως και καθε αλλη παρομοια retro-gaming συλλογή βέβαια...)
 
Kαλοσώρησες φίλε μου. Πρέπει να πώ εδώ οτι το avatar σου τα σπάει και απλά υποκλίνομαι ,φανατικός παιχτης του wonder boy 1 και 2 ,ακόμα δεν έχω καταφέρει να περάσω την προτελευταία πιστα : AREA 8 ,ROUND 3 στην τελευταια δοκιμασία εκει οπου πέφτουν ολά και μεταξύ των κενών σου ρχονται νυχτερίδες.

Εαν ασχολίσε με το Wonder Boy 2 in master Land ,εκει έχω κάνει 5.255.000 με 4.650 gold (αλλά δεν το έχω αποθανατήσει!)

Καλοσήρθες λοιπον στο φορουμ.
 
video80 είπε:
Kαλοσώρησες φίλε μου. Πρέπει να πώ εδώ οτι το avatar σου τα σπάει και απλά υποκλίνομαι ,φανατικός παιχτης του wonder boy 1 και 2 ,ακόμα δεν έχω καταφέρει να περάσω την προτελευταία πιστα : AREA 8 ,ROUND 3 στην τελευταια δοκιμασία εκει οπου πέφτουν ολά και μεταξύ των κενών σου ρχονται νυχτερίδες.
Εαν ασχολίσε με το Wonder Boy 2 in master Land ,εκει έχω κάνει 5.255.000 με 4.650 gold (αλλά δεν το έχω αποθανατήσει!)

Καλοσήρθες λοιπον στο φορουμ.
Κριμα που δεν ημαστε κοντα για μια φιλικη κοντρουλα :D 6840 Gold και 7.560.840 τελικο σκορ.Και στο wonder boy 2.114.680 με τερματισμο φυσικα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tantalos είπε:
Καλώς ήλθες!
Subbuteo , ε; Εχεις καμια καλή συλλογούλα, να μας τη δειξεις να ζηλεψουμε; ;) Αυτες οι subbuteo - συλλογες ...παντα μου αρεσε να τις χαζεύω. (Όπως και καθε αλλη παρομοια retro-gaming συλλογή βέβαια...)
Φίλε μου δυστυχώς δεν εχω τπτ λόγω πολλών μετακομίσεων κλπ.Βρίσκομαι σε φάση νοσταλγίας κ ξαναμαζέματος retro πραγμάτων!

video80 είπε:
Kαλοσώρησες φίλε μου. Πρέπει να πώ εδώ οτι το avatar σου τα σπάει και απλά υποκλίνομαι ,φανατικός παιχτης του wonder boy 1 και 2 ,ακόμα δεν έχω καταφέρει να περάσω την προτελευταία πιστα : AREA 8 ,ROUND 3 στην τελευταια δοκιμασία εκει οπου πέφτουν ολά και μεταξύ των κενών σου ρχονται νυχτερίδες.
Εαν ασχολίσε με το Wonder Boy 2 in master Land ,εκει έχω κάνει 5.255.000 με 4.650 gold (αλλά δεν το έχω αποθανατήσει!)

Καλοσήρθες λοιπον στο φορουμ.
Σε ευχαριστώ νάσαι καλά!Αυτές οι νυχτερίδες μέστη μέση συνέχεια είναι!!!:mad::mad:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα