Καλώς σας βρήκα και....

miss x

RetroWannaBe
Joined
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
50
Αντιδράσεις
10
.. εντάχθηκα στην παρέα σας... αν και λίγο καθυστερημένα γράφω το καλωσόρισμα.. αλλά δικαιολογήστε με καθότι γέννημα του 1986.. οπότε λίγο μικρή εδώ μέσα, ωστόσο "νοσταλγός" μίας εποχής που ποτέ δεν έζησα αλλά θα ήθελα πολύ να ζήσω... :D

Η αλήθεια είναι ότι έχω τρομοκρατηθεί λιγάκι γιατί κάποιες φορές αναφέρεται καλλιτέχνες, προϊόντα κλπ που δεν τα έχω "συναντήσει" πουθενά στην έως τώρα ζωή μου.. ούτε καν ακουστά τα έχω... αλλά η ανακάλυψη όλων αυτών είναι φοβερή..

Εκ των προτέρων ευχαριστώ για την εμπειρία αυτή που μου προσφέρεται οι "παλαιότεροι".. :)
 
miss x είπε:
.. εντάχθηκα στην παρέα σας... αν και λίγο καθυστερημένα γράφω το καλωσόρισμα.. αλλά δικαιολογήστε με καθότι γέννημα του 1986.. οπότε λίγο μικρή εδώ μέσα, ωστόσο "νοσταλγός" μίας εποχής που ποτέ δεν έζησα αλλά θα ήθελα πολύ να ζήσω... :D
 




Καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Όλοι εδώ μέσα ήμαστε παιδιά και δεν μετράμε ηλικίες, θα το ζήσεις σιγά σιγά εαν μπαίνεις συχνά, όλοι τις ίδιες απορειες έχουμε για εποχές που ζήσαμε αλλα και εποχές που δεν ζήσαμε,

όποτε μην νιώθεις άβολα απλα απόλαυσε το συμμετέχοντας στην παρεα μας.

:)
 
Καλώς ήρθες Μιss X.

Ορίστε και η τουρτίτσα με τα γλυκάκια της (όποιος προλάβει, έφαγε... :D )

4783759393_5d48951c48.jpg


4783759393_5d48951c48.jpg
 
O Βαγγέλης έχει απόλυτο δίκιο! :)

Χώρια του ότι σιγά-σιγά θ' αρχίσουν να ξεκλειδώνουν αναμνήσεις στο μυαλό σου! ;)

(τουρτίτσα εδώ, δεν έχει?! :D Όπως καταλάβατε, κάνω δίαιτα! :p )

[edit] Είπα κι εγώ! :D

Κερνιέμαι για το καλωσόρισμα - φχαριστώ! :D
 
τι τέλεια τούρτα????????????????? την θέλω ολόκληρη.... :D

πριν αρκετά χρόνια είχα μία τούρτα snoopy που έμοιαζε με την παρακάτω(παραθέτω αυτή που βρήκα στο Διαδίκτυο καθότι φώτο της δικής μου δεν έχω αυτή τη στιγμή)

snoopy_1_tourta (2).jpg

Οπότε έχουμε δύο τούρτες snoopy.. φτάνουν για όλους μας...

circleag (φανατικός της Τζένη Καρέζη) είναι ο Βαγγέλης???

Να με συγχωρέσετε για τυχόν "ελλιπή" γνώσεις (πχ.. ονόματά σας κλπ κλπ) αλλά από χθες που μπήκα δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλο το φόρουμ..

και μια παράκληση.. να μπαίνουν και quiz στον κινηματογράφο για τους νεότερους.. (στο ποια είναι η ωραιότερη Ελληνίδα no3 δεν ξέρω καμία.. τουλάχιστον ονοματικά.. μετά έψαξα και βρήκα φωτογραφίες και κάπως κατατοπίστηκα.. χαχαχαχαχαχαχα)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι, ο Βαγγέλης είναι ο φίλος circleag! :)

Μην στεναχωριέσαι! Σιγά - σιγά θα μας μάθεις όλους! :)

(Αφού έφερες και δική σου τουρτίτσα, τρώω άφοβα! :) )
 
ναι ναι... για να φτάσει για όλους.. μην υπάρχουν διαμαρτυρίες... και είναι η μία λευκή και η άλλη σοκολατίνα ώστε να καλύψουμε όλα τα γούστα.. Αν και είμαι υπέρ δύο σοκολατίνων...

:D γιαμμμμ.... :sure:
 
καλως ορισες miss x!!!

καλα ποστ
 
Καλά.... απο ποστ άλλο τίποτα... στο τέλος θα εμ διώξουν από το εργαστήριο.. :p
 
Πίσω
Μπλουζα