Καλώς σας βρήκα

aeolous

RetroN00b
Joined
12 Αύγ 2016
Μηνύματα
14
Αντιδράσεις
8
Καλως σας βρηκα παιδια θα χρειαστω και την βοηθεια σας προσφατα ''ξεθαψα'' ενα tomy lupin απο την παιδικη μου ηλικια και θα χρειαστω βοηθεια.

Που πρεπει να δημιουργησω θεμα για το προβλημα που εχω με το tomy lupin
 
Καλώς ήρθες! Είδα ότι ήδη βρήκες και πώς ν' ανοίξεις θέμα, και ότι σου απάντησε ένα παιδί-διαμάντι, που πιάνουν τα χέρια του! Οπότε είσαι καλυμμένος! ;)
 
Ναι οντως μιλησαμε με τον Γρηγορη και το προγραματισαμε μετα το 15αυγουστο να του το στειλω και τον ευχαριστω πολυ για την αμεση ανταποκριση του μακαρι να ειναι κατι απλο και να μπορεσει να το ''αναστησει''.

Και να το κανει και μια παρουσιαση αν δεν υπαρχει στο φορουμ.
 
Πωωωωωωωωωωω τι μου θύμισε το TOMY LUPIN! Ώρες ξεροστάλιαζα στη βιτρίνα του καταστήματος "ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ" στην Ηλιόπουλη. Πανάκριβο για την εποχή του αυτό το παιχνιδάκι! Πρέπει να κυκλοφόρησε 1982-1983;;;
 
Το ειχα παρει απο την κατω πλευρα της Αγιας Σοφιας στη θεσσαλονικη απο ενα καταστημα που λεγοταν Παιχνιδια Πετρος αν θυμαμαι καλα να σου πω εχουν περασει παρα πολλα χρονια δεν θυμαμαι ποσο το ειχα παρει εκεινη την εποχη αλλα θυμαμαι οτι ηταν χρηματα απο τα χριστουγεννιατικα καλαντα και με πατρικη επιδοτηση.
 
aeolous είπε:
Το ειχα παρει απο την κατω πλευρα της Αγιας Σοφιας στη θεσσαλονικη απο ενα καταστημα που λεγοταν Παιχνιδια Πετρος αν θυμαμαι καλα να σου πω εχουν περασει παρα πολλα χρονια δεν θυμαμαι ποσο το ειχα παρει εκεινη την εποχη αλλα θυμαμαι οτι ηταν χρηματα απο τα χριστουγεννιατικα καλαντα και με πατρικη επιδοτηση.
Πάνω - κάτω, όλοι έτσι παίρναμε τα ηλεκτρονικά μας τότε!!! :) Εύχομαι να το αναστήσει ο Mr. KAT Resurrector και να το ξαναχαρείς! :)
 
Μεσα στην εβδομαδα θα του το στειλω να παρει το χρονο του και αν μπορεσει να το αναστήσει οπως ειπες και εσυ.
 
Kαλως ηλθες να σου ευχηθω και απο εδω!Μακαρι να μπορεσω να "αναστησω" το ΤΟΜΥ...

@Daredevil:να σαι καλα Μαριανα για τα καλα σου λογια!! :thanx2: :hurrah:
 
Αν προλαβω την γενικη ταχυδρομικη θα στο στειλω σημερα αλλιως απο αυριο.
 
Παρελαβα χτες το ΤΟΜΥ,που ειναι πραγματικα σε ΑΡΙΣΤΗ κατασταση..ανοιγοντας το εχω μια υποψια για το τι μπορει να φταιει που φαινεται στις παρακατω φωτογραφιες...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παρελαβα χτες το ΤΟΜΥ,που ειναι πραγματικα σε ΑΡΙΣΤΗ κατασταση..ανοιγοντας το εχω μια υποψια για το τι μπορει να φταιει που φαινεται στις παρακατω φωτογραφιες...





2.jpg

1.jpg
 
Δεν φταιω εγω :) η ντουλαπα και η αχρηστια φταιει, αν θελεις ανοιξε ενα καινουργιο θεμα να βλεπουμε την εξελιξη και αν το καταφερεις περιμενουμε και παρουσιαση, μακαρι φιλε μου ελειψε ο ηχος του τωρα μονο απο youtube τον ακουω.
 
aeolous είπε:
Δεν φταιω εγω :) η ντουλαπα και η αχρηστια φταιει, αν θελεις ανοιξε ενα καινουργιο θεμα να βλεπουμε την εξελιξη και αν το καταφερεις περιμενουμε και παρουσιαση, μακαρι φιλε μου ελειψε ο ηχος του τωρα μονο απο youtube τον ακουω.
δεν λες που τα εχεις .εμενα τα "καθαρισε" ολα η μητερα μου

καλως ορισες και απο μενα
 
Καλως ηρθες και απο μενα στην παρεα!!!!

Ετοιμοι για βουτια στις αναμνησεις...

:flower:
 
Πίσω
Μπλουζα