Κασετίνα Candy Candy

domniki

RetroJunkie™
Joined
16 Mαϊ 2007
Μηνύματα
3.510
Αντιδράσεις
2.248
Να η υπεροχη Candy Candy κασετινα του Turrican. Eχει και ραδιοφωνακι :clap:

kasetina1arb0.jpg


Εχει και headphones για να ακους το ραδιοφωνακι

kasetina2apn7.jpg


kasetina3acb8.jpg


Μα ειναι τοσο γλυκουλα η τεννιστρια Καντυ :clap:

kasetina4ajr0.jpg


Προβολή συνημμένου 71616Προβολή συνημμένου 71617Προβολή συνημμένου 71618Προβολή συνημμένου 71619
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Που είναι η δικιά μου κασετίνα;;;;Του Turrican είναι καλύτερη,έχει και ραδιοφωνάκι!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: (πάντως απίστευτο,την βλέπω και μου έρχεται κατευθείαν το αρωμά της στη μνήμη μου)
 
Candy μου πάντα επικοινωνούσαμε εμείς οι δύο όπως με τις γόμες παγωτό!!!! :vbwave:
 
Όχιιιιιιιιιι,γιατί μου το θύμησες..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: (Ευτυχώς έρχεται το καλοκαίρι και θα εκτονωθώ στα κανονικά παγωτά :p )
 
Εμμ...να πώ και εγώ την αμαρτία μου... οι δύο κασετίνες που στιγμάτισαν την σταδιοδρομία μου στο Δημοτικό, ήταν μία με τον Βασιλιά Αρθούρο (το γνωστό anime που βλέπαμε μικροί!) και μία με την Candy Candy... (κράξιμο που είχα φάει!). Της Candy ήταν σε μπλέ χρώμα, και έδειχνε τον Τέρυ να κρατάει στην αγκαλιά του την Candy και γύρω υπήρχαν λουλούδια...νομίζω και ένα μικρό ρακούν!!! Δυστυχώς, αμφότερες πετάχτηκαν... πριν καμία 25ετία!!! αλλα τις θυμάμαι πολύ καλά!
 
Stanfromgreece είπε:
Της Candy ήταν σε μπλέ χρώμα, και έδειχνε τον Τέρυ να κρατάει στην αγκαλιά του την Candy και γύρω υπήρχαν λουλούδια...νομίζω και ένα μικρό ρακούν!!! Δυστυχώς, αμφότερες πετάχτηκαν... πριν καμία 25ετία!!! αλλα τις θυμάμαι πολύ καλά!
Γιατι τις πεταξες κακουργε :banghead: Αυτα τα αντικειμενα ειναι ιερα :takethat:
 
Αν ξέραμε τότε τί θησαυρούς είχαμε, τώρα -εγώ προσωπικά- θα ήμουνα πλούσια...

Ας όψεται η μάνα Terminator... :cry:
 
Stanfromgreece είπε:
Εμμ...να πώ και εγώ την αμαρτία μου... οι δύο κασετίνες που στιγμάτισαν την σταδιοδρομία μου στο Δημοτικό, ήταν μία με τον Βασιλιά Αρθούρο (το γνωστό anime που βλέπαμε μικροί!) και μία με την Candy Candy... (κράξιμο που είχα φάει!). Της Candy ήταν σε μπλέ χρώμα, και έδειχνε τον Τέρυ να κρατάει στην αγκαλιά του την Candy και γύρω υπήρχαν λουλούδια...νομίζω και ένα μικρό ρακούν!!! Δυστυχώς, αμφότερες πετάχτηκαν... πριν καμία 25ετία!!! αλλα τις θυμάμαι πολύ καλά!
Απίθανος!!!!:eek:
 
Αχ...και της άρεσε πάντα ο Σβαρτσενέγκερ της μάνας μου! Ευτυχώς υπολογιστές, κονσόλες και αυτοκινητάκια επέζησαν!
 
To συγκεριμενο στυλ κασσετινας της Flomo, ηταν απο τα πιο διαδεδομενα must στον εξοπλισμο σχολειου και απο οσο θυμαμαι σχεδον ολοι ειχαμε παραπλησιες. Η δικια μου χωρις να ειχε το ραδιοφωνακι η candy εικονες, ειχε την απλη και ταπεινη G-force με τον Captain Mark και την παρεα του! Αλλα το ιδιο στυλ, με τα πορτακια με τους μαγνητες και τις θηκες.
 
phil_vr είπε:
To συγκεριμενο στυλ κασσετινας της Flomo, ηταν απο τα πιο διαδεδομενα must στον εξοπλισμο σχολειου και απο οσο θυμαμαι σχεδον ολοι ειχαμε παραπλησιες. Η δικια μου χωρις να ειχε το ραδιοφωνακι η candy εικονες, ειχε την απλη και ταπεινη G-force με τον Captain Mark και την παρεα του! Αλλα το ιδιο στυλ, με τα πορτακια με τους μαγνητες και τις θηκες.

Ε... όχι απλή και ταπεινή G Force...

Εγώ είχα πάρει σβάρνα όλα τα βιβλιοπωλεία για να τη βρω... :fever:

Ξέρω Dom, είμαι of topic... :zip: Να πάω στο θρεντάκι της "Μάχης... " να τα γράψω... :D
 
Χάρη στη βοήθεια της Juanita


έχω κι εγώ αυτή τη κασετίνα!!!!
:hurrah:

 


Είναι πολύ γλυκούλα!!!



Ακριβώς σαν την Κάντυ!!!



 
Πραγματικά κλασσικό σχέδιο αλλά δεν είχα δει ποτέ με ραδιοφωνάκι.. Εγώ πάντως είχα 2 ομπρέλες Κάντυ(κόκκινη και μπλέ) που χάθηκαν κάποια στιγμή.. κλαψ!!
 
Πίσω
Μπλουζα