Κουίζ 0018 (Οι όμορφες)

Επίσης η Αλίκη έκανε ένα ελάχιστο πέρασμα στη ταινία "Περάστε την 1η του μηνός" με την Άννα Φόνσου (ήταν φρεσκο...κουμπάρες τότε!). Δε ξέρω αν μετράει αυτό...Εγώ "στέρεψα"!!!


Αλήθεια τελικά η Μπέττυ Λιβανού με καμία δε συνεργάστηκε??? Δε μου ρχεται με τίποτα!



 
βαλσαμη-χρονοπουλου-πολυ αργα για δακρυα
 
Επίσης Βαλσάμη με Χρονοπούλου στο Εν Ονόματι του Νόμου...Σε δύσκολη ώρα το βαλες το κουίζ ρε συ john!!! (lol)
 
Μπράβο παιδιά! Υπάρχει ακόμα ένας τουλάχιστον συνδυασμός που δεν έχει αναφερθεί

tonytony είπε:
Επίσης η Αλίκη έκανε ένα ελάχιστο πέρασμα στη ταινία "Περάστε την 1η του μηνός" με την Άννα Φόνσου (ήταν φρεσκο...κουμπάρες τότε!). Δε ξέρω αν μετράει αυτό...Εγώ "στέρεψα"!!!
Αλήθεια τελικά η Μπέττυ Λιβανού με καμία δε συνεργάστηκε??? Δε μου ρχεται με τίποτα!




Ε αυτό ομολογώ ότι δεν το ήξερα! Την έχω δει παλιά την ταινία αλλά πρέπει να είναι πολύ μικρό το πέρασμα!

Η Μπέτυ πράγματι φαίνεται να μην συνεργάστηκε με κάποια από τις άλλες και μάλιστα επειδή έχει κάνει ελάχιστο θέατρο δεν πρέπει να συνεργάστηκε γενικά με καμιά τους και ποτέ
 
Η Αλικη εμφανιστηκε εστω και για μερικα δευτερολεπτα στο Περαστε την πρωτη του μηνος; Αυτο πρωτη φορα το ακουω, κι ας εχω δει την ταινια αρκετες φορες!

Θυμασαι tonytony σε πια σκηνη του εργου εμφανιζεται;
 
Εμφανίζεται για δευτερόλεπτα στη σκηνή που είναι έξω από το κέντρο που πάνε να διασκεδάσουν η Φόνσου με τον Παπαμιχαήλ. Τρέχει με ένα άσπρο φόρεμα. Για δευτερόλεπτα τη δείχνει!
 
ειναι με το ρουχο το πρασινο με κιτρινο που φοραει και στο δολωμα..δεν μιλαει ομως..τρεχει πισω απο τον βεγγο..δεν ξερω αν μπορει να θεωρηθει συμετοχη η συνεργασια..ας ομιλισει ο δημιουργος του κουιζ.. :p :) :) :D
 
Κουΐζ για ξενύχτηδες!!!

Πάει, γέρασα πια. :p

Δεν βρίσκω πάντως τόσο παράξενο το γεγονός πως η Μπέτυ Λιβανού δεν έχει συνεργαστεί ποτέ με καμιά απ' τις υπόλοιπες στον κινηματογράφο. Ξεκίνησε την εποχή που οι άλλες σταματούσανε πια...
 
Ε τέλος πάντων την Αλίκη στο Περάστε την πρώτη του μηνός ας μην την μετρήσουμε,θα μετρήσω τον Παρά και τον Φουκαρά όμως.


Ελάτε παιδιά,άλλη μία συνεργασία έμεινε!
(απ όσο γνωρίζω)
 
χρονοπουλου-φονσου-καθενας με την τρελα του
 
στερεψα που λεει και ο τονυ. :eek: o_O δεν εχω καποια αλλη να δηλωσω :D :D
 
καλογεροπουλου-χρονοπουλου-το κοριτσι της κυριακης
 
Μπράβο georgeiko!!!! Αυτή ήταν η τελευταία που εννούσα!Ειδες που δεν είχες στερέψει!!! Με την πιεση λειτουργειτε καλυτερα λολ

Έχω την εντύπωση ότι ο tonytony βρήκε τις πιο πολλές ε!


tonytony o νικητής!!! :award: :award: :award:
 
Πίσω
Μπλουζα