Κόστος ...

ΚΑΤΑΓΙΣΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ - ΤΑΡΑΝΤΟΥΛΑ

Αγαπητοί φίλοι, αυτό είναι το πρώτο μου ποστ. Ανακάλυψα το forum προχθες, ψαχνοντας στοιχεια για το περιοδικο Αγόρι στο google. Εδω και δυο μέρες ειμαι κατι παραπανω απο συγκινημενος με τη συζητηση που γινεται εδω... anyway καποια αλλη στιγμη θα το θιξω...

ΣΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΠΩΣ ΛΕΓΟΤΑΝ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΑΧΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.... ΚΑΙ Ω ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ!!!! ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΤΗ ΛΥΣΗ!!

Η ιστορια αυτή είναι καταπληκτικη πραγματικα... Γαμώτο, είμαι μακριά απο το σπιτι μου τωρα, αλλα μολις παω θα σηκωσω ολες τις κούτες και θα τα ταξινομήσω... Ευχαριστω που υπαρχει το topic αυτό. :thumbup:
 
Kαλως ηρθες!

Αν στιψουμε ολοι τα μυαλα μας,να δεις τι αλλο θα εχουμε να θυμηθουμε! :D
 
Σαν καινούργιος,χαιρετώ κ`εγώ με την σειρά μου όλοι την παρέα :wavey:

Η καλύτερη ιστορία που θυμάμαι ήταν μια σχετικά σύντομη,όπου ήταν κάποιοι νεκροί γερμανοί βρυκόλακες στον δεύτερο παγκόσμιο κλεισμένοι σε κάποιο μαυσωλείο και τους είχε ανακαλύψει ένας Ρώσος στρατιώτης και...δυστυχώς δεν θυμάμαι παρακάτω.

Πάντως στην πάρεα τότε,μας είχε κάνει τρομερή εντύπωση και περιμέναμε πως και πως την συνέχεια.:hungry:
 
nix είπε:
Σαν καινούργιος,χαιρετώ κ`εγώ με την σειρά μου όλοι την παρέα :wavey:
Η καλύτερη ιστορία που θυμάμαι ήταν μια σχετικά σύντομη,όπου ήταν κάποιοι νεκροί γερμανοί βρυκόλακες στον δεύτερο παγκόσμιο κλεισμένοι σε κάποιο μαυσωλείο και τους είχε ανακαλύψει ένας Ρώσος στρατιώτης και...δυστυχώς δεν θυμάμαι παρακάτω.

Πάντως στην πάρεα τότε,μας είχε κάνει τρομερή εντύπωση και περιμέναμε πως και πως την συνέχεια.:hungry:
Καλώς ήρθες nix !

Η ιστορία που λες, δε μου θυμίζει κάτι, αλλά ακούγεται πολύ ψαρωτική !
 
nix είπε:
Σαν καινούργιος,χαιρετώ κ`εγώ με την σειρά μου όλοι την παρέα :wavey:
Η καλύτερη ιστορία που θυμάμαι ήταν μια σχετικά σύντομη,όπου ήταν κάποιοι νεκροί γερμανοί βρυκόλακες στον δεύτερο παγκόσμιο κλεισμένοι σε κάποιο μαυσωλείο και τους είχε ανακαλύψει ένας Ρώσος στρατιώτης και...δυστυχώς δεν θυμάμαι παρακάτω.

Πάντως στην πάρεα τότε,μας είχε κάνει τρομερή εντύπωση και περιμέναμε πως και πως την συνέχεια.:hungry:

Την θυμαμαι αλλα τιποτα παραπανω δυστυχως :icon_cry:
 
Μια απο τα ιδια με τον Omega
 
Καλώς ήρθες nix στην παρέα μας και καλό ταξίδι στις αναμνήσεις!
 
nix είπε:
Σαν καινούργιος,χαιρετώ κ`εγώ με την σειρά μου όλοι την παρέα :wavey:
Η καλύτερη ιστορία που θυμάμαι ήταν μια σχετικά σύντομη,όπου ήταν κάποιοι νεκροί γερμανοί βρυκόλακες στον δεύτερο παγκόσμιο κλεισμένοι σε κάποιο μαυσωλείο και τους είχε ανακαλύψει ένας Ρώσος στρατιώτης και...δυστυχώς δεν θυμάμαι παρακάτω.

Πάντως στην πάρεα τότε,μας είχε κάνει τρομερή εντύπωση και περιμέναμε πως και πως την συνέχεια.:hungry:
Αν και η μνημη μου δεν τραβαει πλεον ,ουτε και αγοραζα συχνα το περιοδικο , η <<αχνη>> εντυπωση που μου εχει μεινει ,οτι η συγκεκριμμενη ιστορια ηταν οντως φοβερα ψαρωτικη (*)και 2-3 εικονες μου εχουν μεινει

- απο ενα στρατιωτη σε καποιο νεκροταφειο να αποκεφαλιζει καποιον βρυκολακα με το φτυαρι

- να πυροβολουνε με το πολυβολο νυχτεριδες ενω πορσπαθουνε να ξεφυγουνε πανω σε ενα καμιονι η μοτοσυκλετα,

-και πολυ πολυ αμυδρα (με παρα πολυ επιφυλαξη )νομιζω να αυτοκτονει μεσα στα χαλασματα ο τελευταιος επιζων αφου εχουν εξοντωθει ολοι οι βρυκολακες και ο αρχηγος τους

,αλλα τον εχουνε δαγκωσει οποτε και για να μην ......

(*) μαζι με μια ακομα ιστορια που ειχε να κανει με αδαμ και τριαδες νομιζω....... )κινη
 
Βιονικός Πράκτορας

Πολεμιστής του κομπιούτερ

Ευχή για Θάνατο

Η ομαδα που πήγε στον πόλεμο

Επιβίωση

Τζακ ο Τίγρης

Τζίμμυ ο Κεραυνός

Οι μηχανόβιοι (έγχρωμο από ότι μπορώ να θυμιθώ)

13ο πάτωμα

Νταν ο τρομερός (Dan Dare)

Ο στρατός της τσέπης
 
Σ`ευχαριστώ akmakas

Καλώς σας βρήκα :wavey:

Nemo αυτά που έγραψες είναι σωστα.Οπως τα διάβαζα τα θυμήθηκα.

Και να προσθέσω οτι ο ρώσος που ανέφερα,νομίζω,οτι βρήκε νεκρό τον τελευταίο επιζώντα πάνω στα γραπτά του και η ιστορία εξελίσσεται μέσω του ημερολογίου που διαβάζει ο ρώσος.

Ρε τι σου είναι η μνήμη!Είναι απίστευτο τι παραμένει και με το κατάλληλο ερέθισμα βγαίνει στην επιφάνεια.
 
Γει'α σας ραμολιμέντα :wave:

ένας παλιόγερος και εγώ που έπαθα πλάκα με αυτό το forum

Fan και μανιώδης ανγνωστοσυλλέκτης του ΑΓΟΡΙ

και μεγάλος fan της ιστορίας με τους βρυκόλακες
 
Γειά σου foglayer1...



Μπορείς να αφήσεις τη μασέλα σου στο ποτήρι με το νερό, :D και να απολαύσεις το ταξίδι στις αναμνήσεις... :)
 
Καλώς ήρθες foglayer στο ρετρό φόρουμ καλό ταξίδι στις αναμνήσεις,
 
Ραμολιμέντο είσαι και φαίνεσαι :tease:

Καλως ήλθες στο φορουμάκι μας αρχηγέ. Καλή διαμονή :thumbup:
 
Γεια σου.....ΑΓΟΡΙ

Καλωσήρθες.....ΑΓΟΡΙ

Καλά ποστς.....ΑΓΟΡΙ

:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
γεια σου ραμολιμέντο fogplayer και καλώς ήρθες!
 
Καλως ηρθες ΤΡΕΛΟ ΑΓΟΡΙ!!!

Ελα ρε μια πλακα καναμε:biglaugh::biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα