Λίφτινγκ Χάρης Ρώμας

Poisonous

RetroNoob
Joined
25 Απρ 2022
Μηνύματα
4
Αντιδράσεις
1
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Θα ήθελα την άποψή σας για τη σειρά Λίφτινγκ του Χάρη Ρώμα!

Ήμουν αρκετά μικρός όταν πρωτοπροβλήθηκε αλλά όταν τη βάλανε για επανάληψη , την έβλεπα φανατικά. Μάλστα, την έχω παρακολουθήσει και στο διαδίκτυο αναρίθμητες φορές. Ακόμα, βάσει του wikipedia (https://el.wikipedia.org/wiki/Λίφτινγκ), η σειρά είχε και πολύ καλά νούμερα! Ισχύουν αυτά τα νούμερα ή έχει γίνει κάποιο λάθος;

Ποια είναι η άποψή σας για τη συγκεκριμένη σειρά; Την θεωρείτε επιτυχημένη; Γιατί δε τη βάζουν σε επανάληψη (λόγω βρωμολοχίας); Ενώ όπως φαίνεται στην παραπάνω σελίδα σχετικά με τα νούμερά της, ο Χάρης Ρώμας πολύ σπάνια την επικαλείτε !

Ευχαριστώ πολύ!
 
Χρόνια πολλά poisonus και καλώς ήρθες!
Σε αντίθεση με την πλειοψηφία μου άρεσε η σειρά (βέβαια εδώ μου άρεσε και ο dr Ρουλής :p). Ο Ρώμας απ' ότι καταλαβαίνω μάλλον δεν την είχε σε μεγάλη υπόληψη.
Ωραίο καστ, πολύ συμπαθητική η χαζή ξανθούλα και... αυτοκίνητο παρκάρει (αν ήσουν πολύ φαν καταλαβαίνεις τι εννοώ).
 
Χαχαχα εννοείται ότι την θυμάμαι αυτήν την φράση! Έχω δει τη σειρά πολλές φορές!!! :D

Σου δίνω τα παπούτσια στο χέρι, sex machine!!

Πόσο αγαπάω αυτήν την σειρά! Αλλά πως γίνεται αυτή η σειρά να είχε καλά νούμερα ( βάσει Wikipedia) και να μην άρεσε στον κόσμο;;
 
Την έβλεπε ο κόσμος αλλά οι περισσότεροι τη θεωρούσαν μέτρια. Δε στηρίχτηκε πολύ. Για το Παρθεναγωγείο που δεν τα πήγε πολύ καλά ακούς πιο καλά σχόλια και μπορεί να έχει παιχτεί και περισσότερες φορές σε επανάληψη.
 
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Όταν λες δε στηρίχθηκε πολύ, εννοείς από τον κόσμο ή από τον ίδιο τον Ρωμα ;
 
Από το κανάλι, την έβαλε κάποιες φορές σε επανάληψη, αλλά μάλλον δεν ήταν από τις σειρές που πίστεψαν πολύ.
 
Τι να πω! Θα μου άρεσε πάντως να την έβλεπα ολόκληρη χωρίς κομμένες σκηνές κάποιο απόγευμα!
 
Φίλε Poisonous, καλωσήρθες!

Δυστυχώς το νήμα θα κλειδωθεί καθώς τα χρονολογικά όρια του φόρουμ είναι μέχρι τις 31/12/2000, ενώ η σειρά είναι του 2001-2002...
 
Πίσω
Μπλουζα