Μάρκος Σεφερλής

boomer

RetroActive
Joined
4 Οκτ 2009
Μηνύματα
459
Αντιδράσεις
78
Σε ποια εκπομπή πρωτοεμφανίστηκε ο Σεφερλής;; Στο candid camera ή στο ΤΑΞΙ του ΑΝΤ1 που παρουσίαζε η Ανίτα Ναθαναήλ;;

 
boomer είπε:
Σε ποια εκπομπή πρωτοεμφανίστηκε ο Σεφερλής;; Στο candid camera ή στο ΤΑΞΙ του ΑΝΤ1 που παρουσίαζε η Ανίτα Ναθαναήλ;;
Στο Candid Camera. Μετά ήταν στο "Με αγάπη Άννα" ( σόoυ με την Βίσση, εκεί πρωτοέκανε τον ταξιτζή)...
 
Νομιζω πριν το candid παρουσιαζε κατι παιδικες εκπομπες στην πρωινη ζωνη του Star αν και δεν ειμαι 100% σιγουρος ποιο ηταν πρωτο :xm:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Α μάλιστα!! Ναι το θυμήθηκα!! Οπότε μετά την camera και την Βίσση, και αφού άρχισε σιγά σιγά να αποκτά κοινό, συνέχισε τις ''ταρίφες'' με την εκπομπή της Ανίτας!! Ευχαριστώ RIO!! :)

Rakeesh είπε:
Νομιζω πριν το candid παρουσιαζε κατι παιδικες εκπομπες στην πρωινη ζωνη του Star αν και δεν ειμαι 100% σιγουρος ποιο ηταν πρωτο :xm:
Μα αν δεν κάνω λάθος το star πρωτοεμφανίστηκε το 1994 σαν souper star. Ο Σεφερλής είχε αρχίσει το 1993 με την camera!! Μάλλον κάτι λάθος κάνεις!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ο μαρκος σεφερλης στο σκαιhttp://www.youtube.com/watch?v=qMzS9pAhCeQ&context=C4da01f2ADvjVQa1PpcFNB w7p7K-2eXiu4WXV9ON3AES1nS2VsRro=
 
εγω σε κατι παιδικα της ετ1 τον πρωτοθυμηθηκα κατα το 1990.αν παλι κανω λαθος..ανθρωπινο
 
Κοιτάξτε εδώ νιάτα!!

[video=youtube;-G63uA9H9JY]

 
Rakeesh είπε:
Νομιζω πριν το candid παρουσιαζε κατι παιδικες εκπομπες στην πρωινη ζωνη του Star αν και δεν ειμαι 100% σιγουρος ποιο ηταν πρωτο :xm:
Σίγουρα παρουσίαζε παιδικές εκπομπές.

Δεν τον είχα δει, όμως είμαι 100% σίγουρος ότι το έχει πει, και νομίζω ότι λεγόταν "Ο Μάρκος και οι μαρκαδόροι του". Και δεν πρέπει να ήταν στο STAR αλλά σε τοπικό κανάλι της Κορίνθου.

johnny19818 είπε:
Κοιτάξτε εδώ νιάτα!!
[video=youtube;-G63uA9H9JY]

Ξέρουμε από ποια εκπομπή είναι αυτό;
 
Ομολογώ ότι δεν θυμάμαι το Σεφερλή με τόσο πυκνά μαλλιά. Εγώ τον θυμάμαι πάντα είτε με αραιά είτε με την καραφλίτσα του.
 
Πίσω
Μπλουζα