Μετακομίζω από την Αθήνα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Captain Kal

RetroNuts!
Joined
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.708
Αντιδράσεις
170
Αδέλφια, σε καμιά ωρίτσα θα φύγω από την Αθήνα, γιατί μετακομίζω λόγω δουλειάς στην Έδεσσα. Οπότε μεχρι να μου έρθει η καινούργια γραμμή, δεν θα με πολυβλέπετε. (Και να λείπουν οι πανυγηρισμοί παρακαλώ. Είπαμε είναι προσωρινό , δεν γλιτώνετε εύκολα από μένα :D ).

Λοιπόν, καλό υπόλοιπο καλοκαιριού, και θα τα ξαναπούμε. (Ελέω ΟΤΕ, Forthnet, κλπ, κλπ)
 
Γρηγορη και ευκολη προσαρμογη σου ευχομαι Captain και μη μας ξεχνας :cool:
 
και μιας που μιλάμε για μετακομίσεις ας κάνω και γω μια ανακοίνωση. Τη 1η βδομάδα του Σεπτεμβρίου μετακομίζω και γω και μέχρι να οργανωθώ με οτέδες ίσως πάρει κανα μήνα

Μην μου ανησυχήσετε πολύ ε??

:)
 
Καπταιν αναμένουμε νέα σου συντομα. Επίσης οι EPROMS σε περιμένουν οποτε τις θελήσεις.

Οσο για σενα μάμυ, θα κανονίσουμε συναντησούλα μετά το Δεκαπενταύγουστο, λεω για τις 22/8....
 
Να περνάς καλά Καπετάνιο και σε περιμένουμε πάλι κοντά μας, με το καλό! :)

Αφιερωμένο :

:acoustic: "Καπετάνιεεεε πάρε με μαζίιιι

ίδια μοίρααααα, έχω εγώ κι εσύυυυ" :acoustic:

:D
 
Tυχερέ.... :cheers:



Εγώ εδώ θα ξεμείνω... :cry:





Κανείς εκεί έξω που να θέλει μια σοβαρή, μετρημένη, (όχι σε cm, σε χαρακτήρα... :D ) νοικοκυρά (λέμε τώρα... ) συγκάτοικο;;;;;;



Μόνο σοβαρές προτάσεις - κατά προτίμηση από Χίο - θα ληφθούν υπόψη...

Καλή προσαρμογή και διαμονή Captain και Μalvi!!!! :wave:
 
Τι έγινε ρε παιδιά (copyright:Σπύρος Παπαδόπουλος),πολλή μετακόμιση έπεσε στο GRM...!!

Captain,σε περιμένουμε να επανέλθεις με το καλό,όποτε μπορέσεις.Καλά να περνάς και καλό ξεκίνημα στην Έδεσσα..!

malvina,κι εσύ την κάνεις από Αθήνα ;
 
Μπράβο captain

Καλή νέα αρχή captain .... το ίδιο έπρεπε να κάνουμε όλοι μας κάποια στιγμή μιας και η Αθήνα έχει γίνει πια αφόρητη ....
 
manos426f είπε:
Τι έγινε ρε παιδιά (copyright:Σπύρος Παπαδόπουλος),πολλή μετακόμιση έπεσε στο GRM...!!
Captain,σε περιμένουμε να επανέλθεις με το καλό,όποτε μπορέσεις.Καλά να περνάς και καλό ξεκίνημα στην Έδεσσα..!

malvina,κι εσύ την κάνεις από Αθήνα ;

απλά αλλάζω σπίτι!!(και ζωή)

από εδώ που είμαι πάω 4 τετράγωνα παρακάτω. Παραμένω στο Πασαλιμάνι!!!

:)
 
NetWorkMan είπε:
το ίδιο έπρεπε να κάνουμε όλοι μας κάποια στιγμή μιας και η Αθήνα έχει γίνει πια αφόρητη ....
Ρε σεις,θα με προβληματίσετε στο τέλος,όπως το πάτε...! :D

malvina,έστω και για 4 τετράγωνα πιο εκεί,φαντάζομαι φασαρία που θα έχει η όλη κατάσταση!Αλλά δε πειράζει,ένα νέο σπίτι έχει πάντα τη γοητεία του...!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
malvina είπε:
απλά αλλάζω σπίτι!!(και ζωή)

:)

Καλή τύχη στο νέο σου ξεκίνημα.

Και στον Καπετάνιο επίσης.

Καλό είναι οι όποιες αλλαγές να είναι αποτέλεσμα των προσωπικών μας επιλογών και όχι ατυχών συγκυριών. Αλλά ακόμα και έτσι ποτέ δεν ξέρεις που θα σε βγάλει ο δρόμος.............
 
Εκτάκτως, σήμερα το βράδυ εκπομπή αφιερωμένη στους αγαπημένους φίλους.

Θα παίζονται τραγούδια συναφή με το θέμα:

1. παμ παρ αμ παράμ παμ παμ... :cheers: μιά μετακόμιση θα κάνω απ΄το σπιτι το παλιό

2. φτιάχνω ένα σπίτι από χώμα και από πέτρα... (μιά μέρα χαρά... )

3. Τώρα έχω ένα σπίτι...

4. Ένα Αυγουστιάτικο πρωί (παράφραση του γνωστού :D )

κλπ κλπ.

Αφιερώσεις ευπρόσδεκτες :acoustic: :acoustic:
 
@ Μαλβινα, καλα κουραγια στη μετακομιση :eek:

Captain Kal είπε:
Αδέλφια, σε καμιά ωρίτσα θα φύγω από την Αθήνα, γιατί μετακομίζω λόγω δουλειάς στην Έδεσσα.
Καλη μετακομιση και ειμαι σιγουρη οτι στην επαρχια θα τα περνας πολυ καλυτερα απ'ο,τι στην χαοτικη Αθηνα! Η Εδεσσα ειναι πανεμορφη :cheers:

και πολυ κοντα στην Θεσσαλονικη :D
 
Ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας. :thanx2: Είμαι στην Αθήνα για καμιά δεκαριά μέρες, και μετά θα ξανανέβω Έδεσσα. Ακόμη δεν έχω Internet εκεί, γιατί μου στείλαν λάθος router, αλλά όταν ανέβω ξανά θα συνδεθώ. Πολύ ωραία πόλη η Έδεσσα, έχω ξεχάσει τι θα πεί αυτοκίνητο (για μέσα στην πόλη). Ακόμα δεν έχω αρχίσει εκδρομές στην γύρω περιχή,αλλά θα αρχίσουν και αυτές σύντομα. :D
 
Τέτοια να μας γράφεις, να παίρνουμε σειρά και οι επόμενοι για :go:

μακριά από το κλεινόν άστυ... :cheers:
 
Τέτοια να μας γράφεις, να παίρνουμε σειρά και οι επόμενοι γιαμακριά από το κλεινόν άστυ...
Καλές οι επαρχιακές πόλεις αλλά εάν έχεις μεγαλώσει στο κλεινόν άστυ, θες να ξαναεπιστρέψεις εκεί, μετά από κάποιο χρονικό διάστημα. (Το ίδιο ισχύει και για την Θεσσαλονίκη, και τους Θεσσαλονικιούς). Παρόλο που αγανακτούμε με πολλά πράγματα , η Αθήνα θα είναι στην καρδιά μας. :eek:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα